Başkan Köşker Mevlana'da

Başkan Köşker Mevlana'da

Cuma sonrası Mevlana Mahallesi'nde incelemelerde bulunan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, devam eden doğalgaz ve üstyapı çalışmalarını denetledi

Başkan Köşker Mevlana'da

Cuma namazını Mevlana Mahallesi Kocatepe Camii'nde mahalle sakinleriyle birlikte eda eden Belediye Başkanı , Mevlana'da incelemelerde bulundu. Cami cemaatiyle Cuma çıkışı hasbihal eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mevlana Mahallesi'nde incelemelerde bulundu. Başkan yardımcısı Engin Güzel, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarı ve birim müdürleriyle birlikte Mevlana'da devam eden doğalgaz ve altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Köşker, mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinledi.

MUHTARDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Mevlana sakinlerinin hizmetlere ilişkin görüş ve önerilerini de alan Başkan Köşker'e, Mevlana Muhtarı Hüseyin Öztürk'ten teşekkür geldi. Mahallenin sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Köşker'e hizmet teşekkür eden Muhtar Öztürk, "Mahallemizin bir iki noktasında eksik olan doğalgaz çalışmalarını hızlanması için talimat veren başkanımıza, hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bültenler