Başkan Karayol İncesu Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti
Haberler » Yerel » Başkan Karayol İncesu Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti - Haberler

Başkan Karayol İncesu Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti

İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Tekinsiz, Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Önal ve MHP İlçe Başkan Vekili Fatih Kızılışık İncesu Emniyet Amirliğini ziyaret etti.

Başkan Karayol İncesu Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti

Belediye Başkanı , İlçe Başkanı İsmail Tekinsiz, Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Önal ve MHP İlçe Başkan Vekili Fatih Kızılışık İncesu Emniyet Amirliğini ziyaret etti.


İncesu Emniyet Müdürü Maksut Güldaş ve polis memurlarına baş sağlığı dileklerinde bulunan Başkan Zekeriya Karayol, "Türk Milletinin Başı Sağ olsun PKK Terör örgütünün kalleşçe yapmış olduğu bu saldırıda polis kardeşlerimizi genç yaşta toprağa verdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Dün Hunat'daki şehidimizin cenaze namazında tüm Kayserililer bir olduğunu gösterdi. Acımız büyük ama bu birlik beraberliği görmek biraz da olsa içimize su serpiyor. İnşallah bu birliğimizi dirliğimizi kaybetmediğimiz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz problem yoktur." diye konuştu.


AK Parti İlçe Başkanı İsmail Tekinsiz de, "Milletimizin başı sağ olsun bu terör belasının hükümetimiz tarafından sonlandırılacağına inancımız tam. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.


MHP İlçe Başkan Vekili Fatih Kızılışık da, "MHP olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada terörle mücadelede devletimizin yanındayız. Vatanımız milletimiz için yapılan bu hain saldırıyı kınıyoruz. Emniyetimizin, devletimizin milletimizin ve hükümetimizin yanındayız." ifadelerini kullandı.


Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler