Başkan Karakayalı Facebook'ta

Başkan Karakayalı Facebook'ta
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

İzmir Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, günlük yoğun mesaisinin yanında vatandaşlarla birebir görüşmelere de zaman ayırıyor.

İzmir Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, günlük yoğun mesaisinin yanında vatandaşlarla birebir görüşmelere de zaman ayırıyor.

Makam yada ziyaret ettiği yerlerde halkın sorunlarını dinleyen Başkan Karakayalı, bu konuda teknolojinin nimetlerinden de yararlanıyor. Kemalpaşa Belediyesi'nin "Halk Günleri" olan her salı gününde, aynı günün akşamı saat 18.00-19.00 saatleri arasında "facebook" Kemalpaşa Belediyesi sayfasında, Başkan Karakayalı online olup vatandaşların soru, şikayet, öneri ve memnuniyetlerini bizzat sanal alemde de dinleyerek yanıtlıyor. Teknolojik olanakları hayatın her alanında etkin bir şekilde kullanmak gerektiğine inandığını vurgulayan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerektiğine inanmaktayım. İnternetin iletişim alanında etkin şekilde kullanılmasından yanayım" dedi.

Belediyelerdeki yoğun çalışmaların yanında vatandaşlarla birebir görüşmeye büyük önem verdiğini ifade eden Karakayalı, şöyle konuştu: "Gün içinde Kemalpaşalı hemşerilerimizle mümkün olduğunca görüşmeye çalışıyoruz. Haftanın her Salı günü Halk günü. Bunun yanında her salı akşamı 18.00-19.00 saatleri arasında 'fecebook' Kemalpaşa Belediyesi sayfasından görüşmeler yapıyoruz. Bu sayfa sayesinde daha fazla kişiye hitap etmeye çalışıyoruz. Kemalpaşa Belediye Başkanı olduğuma inanmayanlar oluyor, bazıları ile anında telefon görüşmesi yaptık. Amacımız çarşı pazar gezip, esnaf gezileri,

halk günlerinde, teknolojin nimeti internetten ve bütün kanalları kullanıp vatandaşlarımızın sorunlarını tespit edip sonrada çözüm üretmektir."

Kemalpaşa Belediyesi Kültür Sosyal İşler Birimi ekibinin yönettiği sayfa hakkında yöneticiler şu açıklamada bulundular: "Facebook Kemalpaşa Belediyesi sayfasında Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, salı günleri 18.00 ile 19.00 saatlerinde bizzat kendisi halka birebir yazışmaktadır. Bunun dışındaki gün ve saatlerde ise aynı facebook sayfasında ilgili sayfa yöneticisinin kontrollülüğünde memnuniyet, şikayet, öneri ve sorularınız olursa duvarda paylaşabilirisiniz. İlgili birimlerle görüşülüp size mutlaka dönüş yapılacaktır." - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title