Başkan Karabacak, Minik Tekvandocuları Makamında Ağırladı
Haberler » Yerel » Başkan Karabacak, Minik Tekvandocuları Makamında Ağırladı - Haber

Başkan Karabacak, Minik Tekvandocuları Makamında Ağırladı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Anadolu Gençlik Vakfı Tekvando takımının minik sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.

Başkan Karabacak, Minik Tekvandocuları Makamında Ağırladı

Belediye Başkanı , Anadolu Gençlik Vakfı Tekvando takımının minik sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.


Darıca Kültür Merkezi'nde sporcu ve aileleriyle düzenlenen toplantıda, çocuklarını genç yaşta spora başlatarak ruhen ve bedenen gelişimlerine katkıda bulunan ailelere teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, sporun çocuğun gelişiminde önemli bir yere sahip olduğunun altını çizdi.


Darıca Belediyesi bünyesinde kurdukları Darıca Belediyesi Eğitim Kulübü'nün kısa süre içinde yurt içi ve yurt dışında önemli başarılar elde ettiğini söyleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "Bu alanda gençlerimize iyi örnek teşkil ettik.Sporun ilçemizde gelişmesine ve gençler arasında yaygınlaşmasına olanak sağladık. Gençlerimiz, Darıca Belediyesi Eğitim Spor Kulübü bünyesinde spor yapmak için birbirleriyle yarışır hale geldi. Atletizm ve karate branşlarının ardından güreş, boks, tekvando ve su sporlarını da faaliyete geçirmek için çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah sizleri de kulübümüz bünyesinde göreceğiz" dedi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA