Başkan Karabacak, Çalışanlarını İftarda Ağırladı
Haberler » Yerel » Başkan Karabacak, Çalışanlarını İftarda Ağırladı - Haber

Başkan Karabacak, Çalışanlarını İftarda Ağırladı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde, Darıca Belediyesi personeli Basın İlan Kurumu Tesisleri’nde bir araya geldi.

Başkan Karabacak, Çalışanlarını İftarda Ağırladı

Belediye Başkanı 'ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde, Darıca Belediyesi personeli Tesisleri'nde bir araya geldi.


Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Darıca Belediyesi iftar yemeği, bu yıl da söylenen ilahiler eşliğinde düzenlendi. Semazen gösterisi ile renklenen ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ın ev sahipliğini yaptığı geceye çok sayıda belediye çalışanı katıldı. İftar yemeğinin ardından kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Karabacak davetlerine icabet ederek iftar programına katılan bütün personeline teşekkür etti.


Ramazan ayında belediye personelleriyle bir araya gelmekten mutlu olduğunu ifade eden Karabacak, "Darıca'yı hep birlikte imar ettik. Yaklaşık 13 yıllık görev sürem boyunca ilçemizde önemli projeleri hayata geçirdik. Yapılan her başarılı iş bir ekip işidir. Önümüzdeki yıllarda da ilçemize değer katacak bir çok önemli projeye hep birlikte imza atacağız. Sizlerle birlikte ilçemize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum, mübarek ramazan ayının sizler ve aileleriniz için hayırlar getirmesini diliyorum. Yüce Allah sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde bayrama da erişmeyi nasip etsin" dedi.


Yemeğin ardından belediye personeline her akşam farklı bir camide cemaate ikram edilen Osmanlı şerbeti ikram edildi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA