Başkan Karabacak, Bilgi Birikimlerini Mardin'de Paylaşacak
Haberler » Yerel » Başkan Karabacak, Bilgi Birikimlerini Mardin'de Paylaşacak - Haber

Başkan Karabacak, Bilgi Birikimlerini Mardin'de Paylaşacak

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İçişleri Bakanlığı tarafından bilgi ve tecrübelerini paylaşması amacıyla Mardin’in Savur ilçesine atandı.

Başkan Karabacak, Bilgi Birikimlerini Mardin'de Paylaşacak

Belediye Başkanı , tarafından bilgi ve tecrübelerini paylaşması amacıyla 'in Savur ilçesine atandı.


Terör soruşturması kapsamında Savur Belediyesine ilçe Kaymakamı İdris Koç'un kayyum olarak atanmasının ardından, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ta bilgi ve birikimlerini paylaşması için Savur ilçesinde görevlendirildi.


Özellikle terör olaylarından dolayı yeterince hizmet alamayan belediyelere yapılan görevlendirmeler kapsamında Savur ilçesine atanan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "Üç dönemdir Darıca'da edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi Savur'daki vatandaşlarımıza hizmet için paylaşacağız. Kısa süre içinde ekibimizle birlikte Savur'a giderek, belediyecilik anlamında eksiklikleri tespit edip, oradaki vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmalarımıza başlayacağız. Her karış toprağını kutsal bildiğimiz vatanımıza hizmeti ibadet olarak görüyoruz. Şahsımıza tevdi edilen bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz" dedi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA