Başkan Kalın 'Evet' İçin Salihler Mahallesi'nde

Başkan Kalın 'Evet' İçin Salihler Mahallesi'nde

Başkan Kalın 'Evet' İçin Salihler Mahallesi'nde
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın 16 Nisan’daki referandum öncesi Salihler Mahallesini ziyaret ederek yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın 16 Nisan'daki referandum öncesi Salihler Mahallesini ziyaret ederek yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Başkan Hasan Kalın, 16 Nisan'daki referandum öncesi 'Evet' Kampanyası için çalışmalarını sürdürüyor. Mahallelerde ev ev gezerek referandumda neden evet denmesi gerektiğini anlatan Başkan Kalın, son olarak Salihler Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelip, yeni Anayasa maddelerini detayları ile anlatarak soruları cevaplandırdı. Yeni sistemle birlikte Türkiye'nin önünün açılacağını belirten Başkan Kalın, "Bu referandum milletimizin, memleketimizin geleceği açısından son derece önemli. Türkiye'nin mevcut sistemle daha ileriye gidemeyeceği ortada. Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile birlikte koalisyon ihtimali ve çift başlılık ortadan kalkacak.Ülkemiz büyüme ve gelişme yolunda daha hızlı adımlar atacak. Yani devlet ve millet prangalarından kurtulacak. Ülkenin siyasi ve ekonomik krizler yaşamaması için, darbelerin ülkenin kaderi olmaması için 16 Nisan Türkiye için bir milat olacak. Biz her ortamda madde madde değişiklikleri ve neden 'Evet' denilmesi gerektiğini anlatıyor, sizlerin de aklınıza takılan sorularınıza cevap veriyoruz. Bölgemizin de desteği ile 16 Nisan'daki referandum dan çıkacak güçlü bir 'evet' Türkiye'nin koşar adımlarla hızlı bir şekilde hedefine ulaşmasını sağlayacaktır" dedi. - ESKİŞEHİR

Başkan Kalın 'Evet' İçin Salihler Mahallesi'nde

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title