Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, Rasathane Mahallesi sakinleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Meclis üyeleri ve belediye birim müdürleriyle birlikte kahvaltıya katılan Başkan Süleyman Kaldırım, vatandaşların sorunlarını dinledi ve bu sorunların kısa sürede giderilmesi için birim müdürlerine talimat verdi. "Birlikte Yönetim" anlayışı ile hareket ettiklerini ve bu anlamda bütün belde sakinlerinin fikirlerine önem verdiklerini belirten Başkan Kaldırım, Rasathane Mahallesi'nde düzenlenen kahvaltıya katılanlara belediye çalışmalarında gördükleri eksiklikleri sordu, yapılması gerekenlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Düzenlenen kahvaltıda halk ile iç içe olmanın, sadece işlek caddelerde gezmek anlamına gelmediğini söyleyen Başkan Kaldırım, "Buluşmalarımızı sadece bir kesimle bir araya gelecek şekilde tasarlamıyoruz. Günlük program eşliğinde değil, program dışı toplantılar düzenleyerek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu sayede daha çok vatandaşımla buluşuyoruz" diye konuştu.

Günün ilk saatlerinde karşılarında Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım'ı gören Rasathane Mahallesi sakinleri, bu tarz toplantıların alışılagelmişin dışında olduğunu söylediler. Mahallelerindeki belli başlı sorunlar hakkında Başkan Kaldırım'a bilgi veren mahalle sakinleri, Gazi Belediyesi'nin çalışmalarını beğendiklerini ve devamını beklediklerini söylediler.

(SAM-SA)

17.11.2007 14:45 TSİ

Kaynak: İHA