Başkan İftar Sonrası Asker Uğurladı

Başkan İftar Sonrası Asker Uğurladı

Aydın Belediyesi düzenlediği iftar yemekleriyle vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan İftar Sonrası Asker Uğurladı

Ramazan boyunca her gün merkezde 4 noktada ve 2 köyde devam eden iftar yemeklerine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyorlar. İftara yakın vakitlerde önünde kuyruklar oluşan iftar sofralarını ziyaret eden Başkan Çerçioğlu vatandaşların dertlerini dinliyor. Önceki gece Konuklu ve Dağeymiri köylerine konuk olan Başkan Çerçioğlu'na ilgi yine büyüktü.

Başkan Çerçioğlu'na köylerinde verdikleri iftar nedeniyle teşekkür eden vatandaşlar birlik ve beraberliği sağlayan, köylüleri aynı sofrada buluşturan geleneksel iftar sofralarının gelecek yıllarda da sürdürülmesini istediler.

Konuklu köyünden ayrılırken, yol üstünde eğlence yapan asker adaylarınca yolu kesilerek düzenledikleri eğlenceye davet edilen Başkan Çerçioğlu'na askerler yoğun ilgi gösterdiler. Ay yıldızlı yazmadan Başkan Çerçioğlu'na da bağlayan gençler, eğlencelerine katılan Başkana teşekkür ederek, bol bol resim çektirdiler.

Davetleri nedeniyle gençlere teşekkür eden ve birlikte olmaktan memnuniyetini dile getiren Başkan Çerçioğlu "Vatani görevinizi en iyi şekilde yerine getireceğinizden eminim. Vatan savunması her şeyden üstün bir görev. Bizler kahraman askerlerimiz sayesinde rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyabiliyoruz. Bu kutsal görevi yerine getirirken yitirdiğimiz tüm şehitlerimizi de rahmetle anıyorum. Vatan size emanet. Hepinize hayırlı tezkereler diliyorum" dedi.

Kaynak: Bültenler