Başkan Gümrükçüoğlu, Araklı'da Toplantıya Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Gümrükçüoğlu, Araklı'da Toplantıya Katıldı

AA - Haberler | Yerel
Başkan Gümrükçüoğlu, Araklı'da Toplantıya Katıldı

Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu: "Trabzon büyükşehir olduğunda hizmetler artarak devam edecek"

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Araklı'da düzenlenen toplantıya katıldı.

Gümrükçüoğlu, AK Parti Araklı İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen ve Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Yeşilyurt Belde Belediye Başkanı Hüseyin Kalaycı, Çankaya Belde Belediye Başkanı Burhan Akyıldız, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Tekinbaş ve parti yöneticileri ve muhtarların da yer aldığı toplantıya katıldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını partililere ileten Gümrükçüoğlu, "Başbakanımızın sevgi ve selamlarını getirdim. Başbakanımız, büyükşehrin önemini tüm vatandaşlarımıza anlatmamızı istedi. 2014 mahalli seçimi, sadece bir mahalli seçim değil. Bu seçimin ardından Türkiye'de ilk defa halk oyuyla Cumhurbaşkanı seçimi de yapılacak. Bizim partimiz, milletin partisidir. Herkes bizim milletin partisi olan kuruluşumuza gelebilir" dedi.

Gümrükçüoğlu, Trabzon büyükşehir olduğunda hizmetlerin artarak devam edeceğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Büyükşehir olduğumuzda daha iyi koordinasyon içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. İl özel idarelerinin şantiyeleri aynen devam edecektir. Gücümüz büyüyecek, ekonomik imkanımız artacaktır. Trabzon'da 61 projeden yapamadığım 5 proje var ve onlar da yer tahsisi nedeni ile yapılamamıştır." - Trabzon

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title