Başkan Gezilerine Yeşilyurt Mahallesi'nde Devam Etti

Başkan Gezilerine Yeşilyurt Mahallesi'nde Devam Etti

Bültenler - Haberler | Güncel
Başkan Gezilerine Yeşilyurt Mahallesi'nde Devam Etti

Başkan Mahallenizde projesi kapsamında mahalleleri tek tek gezen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'nın bu kez durağı Yeşilyurt Mahallesi oldu.

Osmaniye'de ilk defa kentsel dönüşümün uygulandığı Yeşilyurt Mahallesi'nde sorunları yerinde tespit eden Başkan Kara, mahalle muhtarı Hüseyin Korkmaz'dan bilgiler aldı.

Mahalledeki birkaç sokakta yaşanan yol ve kanalizasyon sorunlarını en kısa zamanda tamamlayacaklarını ifade eden Başkan Kadir Kara, aslında mahallenin tamamını kentsel dönüşüme tabi tutacaklarını söyledi. Bu yüzden mahallede çok büyük yatırımlar yapmadıklarını dile getiren Başkan Kadir Kara, kentsel dönüşüm çerçevesinde yapılan 320 konutun bölgede büyük bir değişimi beraberinde getireceğini kaydetti. Tamamlanan muhtarlık hizmet binasının yanına ise büyük bir park yapacaklarını dile getiren Başkan Kadir Kara, konutların önünden geçen yolun kenarında ise ağaçlandırma çalışması yapacaklarını söyledi.

Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Hüseyin Korkmaz ise yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Kadir Kara ve ekibine teşekkür etti. Yapılan konutların mahallenin çehresini yavaş yavaş değiştirdiğini kaydetti.

Başkan Kadir Kara daha sonra mahalle muhtarı ve ekibi ile beraber mahallenin tamamını yaya olarak gezerek eksiklikleri yerinde tespit etti.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title