Başkan Dutlulu mahalleleri ziyaret etti vatandaşla buluştu
Haberler » Güncel » Başkan Dutlulu mahalleleri ziyaret etti vatandaşla buluştu - Haber

Başkan Dutlulu mahalleleri ziyaret etti vatandaşla buluştu

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Dereköy, Erdelli, Süleymanköy ve Sindelli mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Başkan Dutlulu mahalleleri ziyaret etti vatandaşla buluştu

Belediye Başkanı , , Erdelli, Süleymanköy ve Sindelli mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.


Halkın da yönetimde söz sahibi olduğu bir anlayışla hareket ettiklerini ifade eden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Başkan Yardımcıları Ekrem Kayserili ve Bedri Türk, Daire Müdürleri ile birlikte halk buluşmasında vatandaşlar ile bir araya geldi. Toplantıya yoğun ilgi gösteren mahalle sakinleri; güvenlik, sağlık, temizlik gibi çeşitli konulardaki istek, şikayet ve önerilerini dile getirdi.


Vatandaşlar tarafından iletilen konuların takipçisi olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Besim Dutlulu, "Akhisar'ı, Akhisar halkı ile birlikte yöneteceğiz derken bunu kastediyorduk. Sizlerin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyoruz Halkımızın taleplerini dinlemek, sorunları yerinde inceleyerek hızlı çözümler bulabilmek ve vatandaşlarımızla olan iletişimimizi güçlendirmek amacıyla yaptığımız halk buluşmalarımızın bu haftaki durağı, Dereköy, Erdelli, Sindelli ve Süleymanköy Mahalleleri oldu. Geçici değil kalıcı çözümler için çalışıyoruz. Kooperatiflere yapacağımız desteklemelerle tarım alanında şehrimizi tekrar hak ettiği seviyeye ulaştırmayı, çiftçimizin yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Halk buluşmalarımıza kadınlarımızın katılması bizleri ayrıca mutlu etti. Kadınlarımız üretime dahil olacak, el işi, gıda gibi ürettikleri ürünleri kooperatifler vasıtasıyla satabilecekler. Kadınlarımızın güçlü olması demek, şehrimizin de güçlü olması demektir. Biz, Akhisar Belediyesi olarak vatandaşlarımızı desteklemeye, onlara yardımcı olmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz. Şunu unutmayın; bundan sonra Akhisar Belediyesi artık sizin belediyeniz ve bizler de sizlere hizmet etmek için varız. Halk Buluşmalarımıza katılan tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim" dedi. - MANİSA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler