Başkan Çelik Hal Esnafı İle
Haberler » Güncel » Başkan Çelik Hal Esnafı İle - Haber

Başkan Çelik Hal Esnafı İle

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Hal Kompleksi içerisindeki hal esnafını ziyaret etti.

Başkan Çelik Hal Esnafı İle

Büyükşehir Belediye Başkanı , Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Hal Kompleksi içerisindeki hal esnafını ziyaret etti. Yıldız ve Çelik tek tek tüm işyerlerine girerek "Hayırlı İşler" temennisinde bulundu.


Büyükşehir Belediyesi Hal Kompleksi esnafına yapılan ziyarete Enerji ve Tabi Kaynaklar Eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar katıldı.


Yıldız ve Çelik, tek tek tüm işyerlerine girerek esnaflarla selamlaştılar. Esnafların taleplerini alan, şakalaşan, sıcak ve samimi bir şekilde sohbet eden Taner Yıldız ve Mustafa Çelik, bir işyerinde karpuz seçecek, seçtikleri karpuzu kesip çevredekilere ikram ettiler.


Kayseri Milletvekili Taner Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bazı işyerlerinde esnafın ısrarını kırmayarak ikram edilen çayı içtiler ve bir süre sohbet ettiler. Yıldız ve Çelik, öğle yemeğini de hal esnafı ve çalışanlarıyla esnaf sofrasında yediler. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler