Başkan Büyükkılıç Mimarsinan Semt Polikliniğini Ziyaret Etti

Başkan Büyükkılıç Mimarsinan Semt Polikliniğini Ziyaret Etti

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan Behçelievler Mahallesi’nde bulunan Melikgazi Belediyesi Semt Polikliniğini ziyaret etti.

Başkan Büyükkılıç Mimarsinan Semt Polikliniğini Ziyaret Etti

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan Behçelievler Mahallesi'nde bulunan Melikgazi Belediyesi Semt Polikliniğini ziyaret etti.

Toki, İldem, Beyazşehir, Serkent ve Koramaz Vadisi olarak bilinen Gesi, Gürpınar, Bürüngüz, Ağırnas, Turan, Subaşı Mahallelerine hizmet veren Melikgazi Belediyesi Semt Polikliniğinin büyük bir hizmeti yerine getirdiğini belirten Büyükkılıç, "Semt polikliniğimiz 3 katlı olup, 6 Mart 2016 da temeli atıldı, 7 Nisan 2017 tarihinde açılışı yapıldı. Koramaz vadisi olarak bilinen bölgede yaklaşık 100 bin nüfusa hitap eden Semt Polikliniğimiz de çeşitli branşlarda 10 uzman hekimin yanı sıra diş ünitesi de hizmet vermektekdir. Semt Polikliniği günde ortalama 1000 hastaya hizmet veriyor" dedi.

Melikgazi Belediyesi Semt Polikliniğini dolaşarak meslektaşlarına kolaylıklar dileyen, hasta ve yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulunan Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi'nin hizmet ve yatırımları ile her an her yerde olduğunu sözlerine ekledi. - KAYSERİ