Başkan Bulutlar'dan Veda

Başkan Bulutlar'dan Veda
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Erzurum'un Palandöken belediye başkanlığını 10 yıldır sürdüren Orhan Bulutlar, belediye personeli ile vedalaştı.

Erzurum'un Palandöken belediye başkanlığını 10 yıldır sürdüren Orhan Bulutlar, belediye personeli ile vedalaştı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, 10 yıl ilçe belediye başkanlığını yapan ve 31 Mart yerel seçimlerde aday gösterilmeyen Bulutlar'ın çalışma arkadaşlarıyla vedalaştığı bildirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bulutlar, aldığı hizmet bayrağını ileriye taşımak için 10 yıldır gayret ettiğini kaydetti.

Gece gündüz demeden belediye personeliyle birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirten Bulutlar, "Ortada bir başarı varsa bu hepimizin başarısıdır. Bugün Palandöken'in hem nüfusuyla hem de ortaya koyduğu projeler ve gelişmişlik endeksiyle

bölgesinin en güzel ilçelerinden birisi haline gelmesine katkıda bulunduk." ifadelerini kullandı.

Bulutlar, Palandöken'de yeni bir sürecin başladığını anlatarak, şöyle devam etti:

"Martta yapılacak olan seçimlerde sizlerden isteğim AK Parti'den aday olan Muhammet Sunar kardeşimize sahip çıkmanız ve onu desteklemeniz. İnanıyorum ki görev alacak arkadaşımızda Palandöken'e çok katkı sağlayacaktır. Çünkü Palandöken kurumsal ve ekonomik yapısı çok güçlü ve daha bir çok şey üretecek güce sahip. İnşallah bundan sonra da hep birlikte gayret edeceğiz. Bu görevi bırakıyoruz ama aslında daha kapsayıcı bir göreve devam ediyoruz. Dolayısıyla Palandöken'de birlikte olmaya devam edeceğiz. Üzerimize düşenleri Palandöken için yapmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız kalacak ve önemli olan kubbede hoş bir seda bırakabilmek. İnşallah öyle olmuştur. Ben hepinize 10 yıllık süremiz boyunca verdiğiniz destekler sebebiyle ayrı ayrı teşekkür ediyorum."

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title