Başkalespor'dan Belediye Başkanı Yenigün'e Plaket

Başkalespor'dan Belediye Başkanı Yenigün'e Plaket

Başkalespor Kulübü Başkanı Arafat Aslan, Makamında Ziyaret Ettiği Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün'e Bir Plaket Verdi.

Başkalespor'dan Belediye Başkanı Yenigün'e Plaket

Başkalespor Kulübü Başkanı Arafat Aslan, makamında ziyaret ettiği Van Belediye Başkanı Burhan Yenigün'e bir plaket verdi.

Arafat Aslan, kulüplerine verdikleri destekten dolayı Başkan Burhan Yenigün'e teşekkür plaketi verdi. Arafat, Başkan Yenigün'ün her zaman spora ve sporcuya destek verdiğini belirterek, "Belediye Vanspor'u 2. lige çıkmış olarak görüyoruz ve bu başarıyı alkışlıyoruz. Başkalesporda 3. lige Yükselme Grubu'nda Van'da şampiyon oldu. Van Belediyesi bu yolda bize büyük destek verdi. Bunun anısına bir plaket takdim ediyoruz" dedi.

Belediye Başkanı Burhan Yenigün ise, Başkalespor Kulübü Başkanı Arafat Aslan'a teşekkür ederek, "Başkalespora başarılar diliyorum. Umarım çok iyi yerlere gelirler. Biz desteğimizi sürdüreceğiz. Amacımız sadece futbol değil, her dalda spor faaliyetlerini desteklemektir. Gençlerimizin spora kazandırılma çabalarımız sürüyor" Şeklinde konuştu.

(Eİ-AKK-Y) 17.04.2008 20:05 TSİ