Basın Mensupları Şehit Asteğmen Mehmet Bozkuş İçin Ter Döktü

Basın Mensupları Şehit Asteğmen Mehmet Bozkuş İçin Ter Döktü

Hakkari'deki Terör Saldırısında Yaşamını Yitiren Piyade Asteğmen Mehmet Bozkuş Adına Düzenlenen Halı Saha Turnuvasında Basın Mensupları ve Öğretim Görevlileri Sahaya Çıktı.

Basın Mensupları Şehit Asteğmen Mehmet Bozkuş İçin Ter Döktü

Hakkari'deki terör saldırısında yaşamını yitiren Piyade Asteğmen Mehmet Bozkuş adına düzenlenen halı saha turnuvasında basın mensupları ve öğretim görevlileri sahaya çıktı.

Genç Atılım Kulübü'nün düzenlediği turnuvanın son gününde gösteri maçı için Uşak'ta ki basın yayın kuruluşlarının temsilcileri ve Uşak Üniversitesi Öğretim Görevlileri bir ara geldi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Uşak Üniversitesi Rektörü Adnan Şişman'ın santra vuruşuyla başlayan ve çekişmeli geçen maçı öğretim görevlileri kazandı. Maçtan sonra konuşan Uşak Üniversitesi Rektörü Adnan Şişman "Öğrencilerimiz şehit Mehmetçik ve şehit ailelerine yardım amacıyla bu turnuvayı düzenledi. Turnuvada toplanan paralar şehit ailelerine verilecek. Basın mensupları ve öğretim görevlileri turnuvaya destek olmak için dostluk maçı düzenledi. Turnuvada gösterilen birik ve beraberlik tüm yurdumuzda gösterilir. Pazartesi günü düzenlenen kokteylde toplanan paraları teslim edecekler. Emeği geçen herkese, sahada ter döken tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. Maçın ardından basın mensupları ve öğretim görevlileri hatıra fotoğrafı çektirdi.

(KY-YK)

11.11.2007 18:35 TSİ

Kaynak: İHA