Basın Ekspres Yolunda Tır Yoldan Çıktı, Trafik Durdu

Basın Ekspres Yolunda Tır Yoldan Çıktı, Trafik Durdu

Basın Ekspres yolunda tır yoldan çıktı, trafik durduİSTANBUL - Basın Ekspres yolunda seyir halinde olan kargo tırı önündeki araca çarpmamak için yoldan çıktı.

Basın Ekspres yolunda tır yoldan çıktı, trafik durdu

İSTANBUL - Basın Ekspres yolunda seyir halinde olan kargo tırı önündeki araca çarpmamak için yoldan çıktı. Kaza sonrası bir süre trafiğe kapatılan yolda çalışma yapan ekipler tırı saplandığı yerden çıkardı.
Kaza 14.30 sularında Basın Ekspres yolunda gerçekleşti. Havalimanı istikametinde seyir halinde olan 2 dorseli tırın sürücüsü, Basın Ekspres yolu Sefaköy girişinde önündeki araca çarpmamak için sağa manevra yaparak bariyerlere çarpıp yoldan çıktı. Dorselerden birinin cadde üzerinde kalması nedeniyle trafik 2 şerit halinde akmaya devam etti. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri inceleme yaptıktan sonra önce bariyerler kesildi daha sonra da yol üzerinde bulunan dorse kurtarılarak kaldırıldı. Kurtarma çalışmaları yapılırken Basın Ekspres yolu havalimanı istikametine bir süre kapatıldı. Tır sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtuldu.

Kaynak: İHA