Başbakan Erdoğan, Trabzon'a Hareket Etti

Başbakan Erdoğan, Trabzon'a Hareket Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Coşkun Sucukları'nın Sahibi Kemal Coşkun'un Torunu Hanifi Coşkun ile Arzu Süleyman Yeşilyurt Çiftinin Kızları Olan Gülay Yeşilyurt'un Nikah Törenine Katıldıktan Sonra Trabzon'a Hareket Etti.

Başbakan Erdoğan, Trabzon'a Hareket Etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Coşkun Sucukları'nın sahibi Kemal Coşkun'un torunu Hanifi Coşkun ile Arzu Süleyman Yeşilyurt çiftinin kızları olan Gülay Yeşilyurt'un nikah törenine katıldıktan sonra Trabzon'a hareket etti.

Cevahir Hotel'de yapılan nikah törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ülkü Güney, Oltan Sungurlu ile çok sayıda seçkin davetli katıldı. Genç çiftin nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılırken, çiftin nikah şahitliğini ise Ülkü Güney ile Oltan Sungurlu yaptı.

Basına kapalı gerçekleştirilen törenin ardından otelden ayrılan Başbakan Erdoğan, Trabzon'a gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na hareket etti. Saat 21.00'da havalimanına gelen Erdoğan, saat 21.30 sıralarında Ana uçağıyla Trabzon'a hareket etti.

(AU-AS-CC-Y)