Başbakan Erdoğan: "Stadlarımızdaki çirkinlikleri önlememiz gerek"

Başbakan Erdoğan: "Stadlarımızdaki çirkinlikleri önlememiz gerek"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Turkcell Süper Lig'e yükselen ikinci takım İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu ve yöneticileri Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti.

Başbakan Erdoğan:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Turkcell Süper Lig'e yükselen ikinci takım İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcu ve yöneticileri Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti. Galatasaray-Fenerbahçe maçında yaşanan olayları değerlendiren Başbakan Erdoğan, "Stadlarımızdaki bu çirkinleri önlememiz gerek. Bu konuda bakanlıklarımız gerekli önlemleri alacaklardır. Galatasaray-Fenerbahçe maçındaki olayları görmemezlikten gelmek mümkün değil" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, lige yükselerek elde ettikleri başarıyı kendisine armağan eden futbolcu ve yöneticilere teşekkür etti. Erdoğan, "Son maça kadar süren büyük bir heyecanın ardından elde ettiğiniz sonuçla Turkcell Süper Lig'e çıkmanın müjdesini verdiniz. Benim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığım zamanında da böyle bir fırsat yakalanmıştı, ama sonunda Sakaryaspor lige çıkmıştı. Sizleri kutluyorum" diye konuştu.