Başbakan Erdoğan, Seçimlerin Zamanında Yapılacağını Söyledi

Başbakan Erdoğan, Seçimlerin Zamanında Yapılacağını Söyledi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Seçimlerin Zamanında Yapılacağını Söyleyerek, Aksi Yöndeki İfadeleri 'Dedikodu' Olarak Değerlendirdi.

Başbakan Erdoğan, Seçimlerin Zamanında Yapılacağını Söyledi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, seçimlerin zamanında yapılacağını söyleyerek, aksi yöndeki ifadeleri 'dedikodu' olarak değerlendirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki programını tamamlayarak Ankara'ya hareket etti. Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının erken seçim tartışmalarıyla ilgili sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Yani biliyorsunuz, benden bugüne kadar böyle bir açıklama çıkmadı. Şu anda her şey normal zamanında yapılacak" dedi. Tartışmaların dedikodudan ibaret olduğunu dile getiren Erdoğan, "Bundan herhangi bir dönüşümüz söz konusu değil. Ama gelişmeler, şöyle Nisan, Mayıs... Bu ayları bir atlatalım. Ondan sonra herhangi bir değerlendirme gerekirse onu bir konsensüsle yapma durumumuz olabilir. Ama bunun dışında bizim takvimimiz, normal zamanda seçimleri yapmaktır. Değişen bir şey kesinlikle söz konusu değildir" diye konuştu.

Atatürk Havalimanı'nda Pakistan Turizm Bakanı Nilüfer Bahtiyar ile de bir müddet görüşen Başbakan Erdoğan'ı, İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve diğer protokol üyeleri uğurladı.

(TC-CİN-OK-Y)