Başbakan Erdoğan, Reşat Cevahir'in Oğlunun Düğününe Katıldı
Haberler » Güncel » Haber

Başbakan Erdoğan, Reşat Cevahir'in Oğlunun Düğününe Katıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İslam Cevahir-nazlı Güneş Çiftinin İstanbul'daki Düğün Törenlerine Katılarak, Nikâh Şahitliği Yaptı.

Başbakan Erdoğan, Reşat Cevahir'in Oğlunun Düğününe Katıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İslam Cevahir-Nazlı Güneş çiftinin İstanbul'daki düğün törenlerine katılarak, nikâh şahitliği yaptı.

Başbakan Erdoğan, Cevahir Otel'in sahibi Reşat Cevahir'in oğlu İslam Cevahir ile işadamı Cumali Güneş'in kızı Nazlı Güneş'in düğün törenine katıldı.

Cevahir Otel'deki nikah ve düğün törenine; Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra iş, siyaset ve sanat dünyasından da çok sayıda davetli katıldı. İslam Cevahir ve Nazlı Güneş'in nikâh şahitliğini Başbakan Erdoğan, Bayındırlık Bakanı Faruk Nafiz Özak, eski Bakanlardan Hikmet Çetin, Abdülkadir Aksu ile Salih Yıldırım yaptı.

Cevriye-Reşat Cevahir ile Berrin ve Cumali Güneş, çocuklarının düğün törenine gelen Erdoğan'ı otel girişinde karşıladı. İstanbul Valisi Muammer Güler ile İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da düğüne katılanlar arasında yer aldı.

Düğün için otele gelen otomobiller, teker teker aramadan geçirildikten sonra otel bahçesine alındı. Özel Harekât ekipleri de otel çevresinde ve yüksek yerlerde konuşlanarak güvenlik önlemi aldı. (CİHAN)