Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Ballı ile Ayşenur Taşkaya'nın Nikah Törenlerine Katılarak Şahitlik Yaptı.

Başbakan Erdoğan Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Ballı ile Ayşenur Taşkaya'nın nikah törenlerine katılarak şahitlik yaptı.

Keçiören Estergon Kalesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen nikah törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Mustafa Sait Yazıcıoğlu, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, bir çok milletvekili ve davetli katıldı. Nikah törenine saat 21.00 sıralarında katılan Başbakan Erdoğan, bir süre salonda oturduktan sonra nikah şahitliği yapmak için gelin ve

damadın yanına gitti. Keçiören Belediyesi Başkanı Turgut Altınok'un kıydığı nikahın şahitliğini Başbakan Erdoğan ve düğüne katılan bakanlar yaptı. Kıyılan nikahın ardından gelin ve damadı tebrik eden Erdoğan, evlilik cüzdanını geline verdi.

(ÖY-OK-Y)

Kaynak: İHA