Başbakan Erdoğan, Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Erdoğan, Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hafta Sonu Tatilini Geçirmek Üzere Geldiği İstanbul'da Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt'ın Kızının Düğün Töreninde Nikah Şahitliği Yaptı.

Başbakan Erdoğan, Nikah Şahitliği Yaptı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu tatilini geçirmek üzere geldiği İstanbul'da Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt'ın kızının düğün töreninde nikah şahitliği yaptı.

Başbakan Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) hükümet programını açıkladıktan sonra özel "ANA" uçağı ile İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nda karşılanan Erdoğan, buradan Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt'ın kızının düğününe katılmak üzere Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezi'ne hareket etti. Erdoğan, buradaki düğün töreninde Yusuf Beyazıt'ın kızı Zehra Beyazıt ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Daire Başkanı Yılmaz Şener'in oğlu Taha Emir

Şener'in nikahında şahitlik yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikaha, Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile aralarında Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın da bulunduğu çok sayıda bakan ve davetli katıldı.

(ÖÖ-CİN-OK-Y)

Kaynak: İHA