Başbakan Erdoğan İzmir'den Ayrıldı

Başbakan Erdoğan İzmir'den Ayrıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir'den Ayrıldı. 2 Şubat Cuma Günü İzmir'e Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir ve Manisa'daki Programlarını Tamamlayarak Ankara'ya Hareket Etti.

Başbakan Erdoğan İzmir'den Ayrıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir'den ayrıldı. 2 Şubat Cuma günü İzmir'e gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İzmir ve Manisa'daki programlarını tamamlayarak Ankara'ya hareket etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, son olarak Aliağa İlçesi'ndeki programının ardından helikopterle İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na geldi. Başbakan Erdoğan, burada kendisini bekleyen Başbakanlık'a ait Ana uçağıyla Ankara'ya hareket etti. Uçak saat 18.20'de İzmir'den havalandı.

Başbakanı, İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu uğurladı. Başbakanın programına katılan TBMM Başkanı Bülent Arınç, Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bayırdırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak da Ana uçağına binerek Ankara'ya hareket etti.

(FH-YK-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA