Başbakan Erdoğan'ın 'Köşk' Mesaisi Sürüyor

Başbakan Erdoğan'ın 'Köşk' Mesaisi Sürüyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı Seçimi Öncesinde Milletvekillerinin Görüşünü Almaya Devam Ediyor. Erdoğan, Bugün de 25 Milletvekiliyle Biraraya Geldi.

Başbakan Erdoğan'ın 'Köşk' Mesaisi Sürüyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde milletvekillerinin görüşünü almaya devam ediyor. Erdoğan, bugün de 25 milletvekiliyle biraraya geldi.

Başbakan Erdoğan, köşkle ilgili kararını netleştirmek amacıyla nabız yoklama turlarına milletvekilleriyle devam ediyor. Şimdiye kadar 100'e yakın milletvekilinin nabzını tutan Başbakan Erdoğan, bugün de köşk seçimine ilişkin görüşlerini almak üzere 25 vekille biraraya geldi. Başbakanlık Resmi Konut'ta gerçekleştirilen toplantı saat 20.00'de başladı. Milletvekillerine 'köşk' adaylığını ve seçim sürecine ilişkin önerilerini soracak olan Başbakan Erdoğan, vekillerin görüşlerini not edecek. Erdoğan, vekillere anket formu da dağıtarak, eğilimlerini alacak. Erdoğan'ın bu hafta sonuna kadar milletvekilleriyle görüşme trafiğini tamamlayacağı öğrenildi.

(DA-SN-SN-Y)