Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Ziyareti

Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Ziyareti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ziyaret Ettiği Kayseri'nin Kıranardı Beldesinde Çocuklara Oyuncak Dağıttı.

Başbakan Erdoğan'ın Kayseri Ziyareti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ziyaret ettiği Kayseri'nin Kıranardı beldesinde çocuklara oyuncak dağıttı.

Kayseri halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başbakan Erdoğan, Kıranardı beldesi ziyareti sırasında yaşanan izdiham yüzünden otobüsünü durdurmak zorunda kaldı. Belde girişinde halkın sevinç gösterilerine karşılık vererek bir konuşma yapan Erdoğan, ''Gösterdiğiniz bu ilgiye özellikle çok teşekkür ediyorum. Beraberimdeki protokol ve Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile buradayız. Hep beraber sizleri selamlıyoruz. Gayemiz Kayseri'ye hizmet. Geleceğimizden kimsenin endişesi olmasın, çok daha iyi olacak. Kısa süre önce ebediyete intikal eden Belediye Başkanımız İsmail Bağcı'ya Allah'tan rahmet diliyorum. Kıranardı beldemizin tüm sakinlerine başsağlığı diliyorum. El ele olacağız, bir olacağız, omuz omuza olacağız. Çünkü gücümüzü sizden alıyoruz. Göletiniz konusunda endişeniz olmasın, inşallah hayırlısı olacak'' dedi.

Konuşmasının ardından Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, yol boyunca kendilerine sevgi gösterilerinde bulunan çocuklara oyuncak dağıttı. Kıranardı sakinleri, Başbakan Erdoğan'a, "Başbakanımız geciken Kıranardı Göletimize ilginizi bekliyoruz" yazılı pankartlar açtı.

Erdoğan, daha sonra Kıranardı Kent Ormanı Sosyal Tesisleri'nde yemek yedi. Burada bir süre istirahat eden Erdoğan, ardından Kocasinan Belediye başkanı Bekir Yıldız'ın oğlunun düğün törenine katılmak için beldeden ayrıldı.

(YS-CC-CC-Y)

Kaynak: İHA