Başbakan Erdoğan'ın Doğum Günü Pastası Samsun'da Kesildi
Haberler » Politika » Haber

Başbakan Erdoğan'ın Doğum Günü Pastası Samsun'da Kesildi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Merkez İlçe Başkanlığı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 55. Yaşını Pasta Keserek Kutladı.

Başbakan Erdoğan'ın Doğum Günü Pastası Samsun'da Kesildi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Samsun Merkez İlçe Başkanlığı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 55. yaşını pasta keserek kutladı.

Canik Belediyesi Meşe Kültür Tesisleri'nde AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu'nun 2. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir yemek düzenlendi. Yönetim kurulunun kuruluş yıldönümünün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününe denk gelmesi nedeniyle temsili olarak doğum günü pastası da kesildi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun il merkezinde 3 yeni ilçe kurulması ile birlikte merkez ilçe başkanlığının bir daha olmayacağına işaret etti. Sandıkçı, "Ama her son, yeni bir başlangıçtır. Bu inşallah, Samsun için yeni bir başlangıç olur" dedi. Sandıkçı, "Temsili olarak burada başbakanımızın doğum günü pastasını kesmekten de onur duyduk. 55'in Samsun'un plakası olması sebebiyle önemi çok fazladır. Başbakanımızın 1 yıl boyunca Samsunlu olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.

Yemeğe alt kademe belediye başkanları Erdoğan Tok, Adem Bektaş, Osman Genç, Süleyman Kaldırım, İl Genel Meclis Başkanı Necati Demir, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

(İG-SA-OK-Y)