Başbakan Erdoğan'dan Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı

Başbakan Erdoğan'dan Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tunceli'de Teröristlerin Döşedikleri Mayının Uzaktan Kumanda ile Patlatılması Sonucu Astsubay Atilla Şener, Uzman Çavuş İsmail Dursun ve Ümit Eker'in Şehit Olmaları Sebebiyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı Gönderdi.

Başbakan Erdoğan'dan Orgeneral Büyükanıt'a Başsağlığı Mesajı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tunceli'de teröristlerin döşedikleri mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu Astsubay Atilla Şener, Uzman Çavuş İsmail Dursun ve Ümit Eker'in şehit olmaları sebebiyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a başsağlığı mesajı gönderdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Büyükanıt'a gönderdiği mesajda, "Tunceli'de bölücü terör örgütü tarafından daha önce yerleştirilen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu astsubayımız Atilla Şener ile uzman çavuşlarımız İsmail Dursun ve Ümit Eker'in şehit olmalarından derin üzüntü duydum. Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü hedef alan terör örgütüne karşı mücadelemiz sonuna kadar kararlılıkla devam edecektir. Bu tür hain saldırılar kararlılığımızı daha da artırmaktadır. Aziz

şehitlerimize Allah'tan rahmet, şahsınızda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarına başsağlığı dilerim" ifadeleri yer aldı.

(ÖY-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA