Başbakan Erdoğan 'Beyaz Melek' Filminde (1)

Başbakan Erdoğan 'Beyaz Melek' Filminde (1)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan, Ünlü Sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün Yazdığı, Yönettiği ve Oynadığı 'Beyaz Melek' Filmini İzlemek İçin Ankamall Alışveriş Merkezi'nde Bulunan Afm Sinemaları'na Geldi.

Başbakan Erdoğan 'Beyaz Melek' Filminde (1)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı, yönettiği ve oynadığı 'Beyaz Melek' filmini izlemek için AnkaMall Alışveriş Merkezi'nde bulunan AFM Sinemaları'na geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkezi'nde Kanal 7 televizyonun canlı yayınına katılarak soruları cevaplandıran Başbakan Erdoğan, programın sona ermesinin ardından eşi Emine Erdoğan ile birlikte AnkaMall Alışveriş Merkezi'nde bulunan AFM Sinemaları'na geldi. Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı, yönettiği ve oynadığı 'Beyaz Melek' filmini izleyeceği öğrenilen Başbakan Erdoğan'ın alışveriş merkezine gelişi sırasında polis ekipleri tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı. Öte yandan

sinema içerisinde bomba imha uzmanı köpeklerle de çevrede arama yapıldı. Alışveriş merkezi içerisinde kendisini bekleyen çocuklar ile bir süre sohbet eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, daha sonra AFM Sineması'nın 3 nolu salonuna girerek 'Beyaz Melek' filmini izlemeye başladı.

(TB-OK-Y)