Başbakan Erdoğan Aydın'da 30 Ayrı Projenin Açılışını Yaptı

Başbakan Erdoğan Aydın'da 30 Ayrı Projenin Açılışını Yaptı

Miting ve Açılış Programlarına Katılmak Üzere Aydın'a Gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstasyon Meydanı'ndaki Mitingin Ardından Aydın'da 30 Ayrı Projede Tamamlanan Toplam 998 Hizmetin Toplu Açılışını Yaptı.

Başbakan Erdoğan Aydın'da 30 Ayrı Projenin Açılışını Yaptı

Miting ve açılış programlarına katılmak üzere Aydın'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstasyon Meydanı'ndaki mitingin ardından Aydın'da 30 ayrı projede tamamlanan toplam 998 hizmetin toplu açılışını yaptı.

Aydın Atatürk Meydanı'nda gerçekleştirilen açılış töreninde Vali Mustafa Malay tarafından Başbakan Erdoğan'a Karacasu ilçesi Nargedik köyünde yaşayan kadınların köylerine su gelmeden önceki eşek sırtında su taşırken çekilmiş bir fotoğrafı hediye edildi. Açılış töreninde kısa bir konuşma yapan Başbakan Erdoğan, KÖYDES'te hedeflerine yaklaştıklarını ancak daha yapacak çok işleri olduğunu söyledi. Yapılan açılışların efeler diyarı Aydın'a mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Başbakan Erdoğan, ülkede bir

çok hizmetin KÖYDES Projesi kapsamında gerçekleştirildiğini kaydederek, "KÖYDES'te hedefimiz bu. Ama bitmiş değil. Yapacağımız çok iş var. Asfaltların aşınma payına varıncaya kadar düzelteceğiz. O zaman hepinizi çok daha mutlu addedeceğiz. Efeler diyarı Aydınımız'a bu tesisler hayırlı olsun" dedi ve toplu açılışın kurdelesini kesti.

Başbakan Erdoğan, Aydınlı vatandaşların sevgi gösterileri eşliğinde tören alanından ayrıldı. Daha sonra basına kapalı olarak Aydın Valisi Mustafa Malay'ı makamında ziyaret eden Başbakan, saat 21.15 sıralarında Aydın'dan ayrıldı.

(İK-OK-Y)