''Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları' - Haberler
Haberi Paylaş

''Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları"

Bültenler - Haberler | Güncel
''Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları

Sağlık ve ilaç sektörü profesyonelleri Point Otel'de bir araya geliyor.

Sağlık sektörünün profesyonelleri, yaratıcılıklarını artırmak ve ana hizmet önceliklerine odaklanmak amacıyla uyguladıkları işbirliklerini, iş modellerini ve dış kaynak kullanımında gelinen noktayı, düzenledikleri "Pharma Outsourcing" konferansında ele alıyor.

Ogilvy Healthworld'ün katkılarıyla Novomed 360 tarafından düzenlenen "Sağlık ve İlaç Sektöründe Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları" konferansında sağlık sektörünün önde gelen firmaları ile sektöre hizmet sunan üçüncü parti çözüm ortakları bir araya gelecek. "Pharma Outsourcing" konferansında dijital hastaneler, evde sağlık hizmetleri, iletişim, tanıtım, eğitim gibi alanlarda dış kaynak kullanımı ve uygulamaları ele alınacak. İlaç sektörünün temsilcileri konferanstaki konuşmalarında rekabet açısından farklılaşmayı sağlayan gerçek başarı hikayelerini örnekleriyle aktaracak. Sektörün çözüm ortakları firmalar da yeni geliştirdikleri ürünleri, hizmetleri ve ilaç sektörünün performanslarını artıracak inovatif çözümleri katılımcılarla paylaşacak. Gerçek başarı hikayeleri ve vakaların ele alınacağı bu toplantıda katılımcılar, hizmetlerinde uygulayabilecekleri yeni yöntemler ve fikirler ve pratik çözümler konusunda bilgi sahibi olabilecekler.

Abdi İbrahim İlaç, GSK, Nutricia, Boehringer, Novartis gibi sağlık sektörünün önde gelen firmalarının katılacağı "Pharma Outsourcing" Konferansı, 4 Haziran 2012 tarihinde Taksim Point Otel'de gerçekleştirilecek. Gerçekleştirilecek olan, "Sağlık ve İlaç Sektöründe Başarıya Götüren Verimli Çözüm Ortaklıkları" Pharma Outsourcing Konferansı sırasında, daha fazla yenilik ve etkileşimi teşvik etmek amacıyla katılımcıların kullanımına yönelik "Akıllı Cep Telefonları için Konferans Uygulaması" hazırlanmıştır.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500