Başarılı Kadınlar Ödüllendirildi

Başarılı Kadınlar Ödüllendirildi
CHA - Haberler | Ekonomi

Bursa İş Kadınlar ve Yöneticileri Derneği (Buikad) İş Hayatında Başarılı Kadınları Ödüllendirdi.

Bursa İş Kadınlar ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) iş hayatında başarılı kadınları ödüllendirdi.

Almira Otel'de yapılan ödül programında konuşan BUİKAD Başkanı Selma Çetinkaya Türker, kadınların iş hayatında bulunmasının önemine işaret etti.

Vali Vekili Vedat Müftüoğlu, AKP Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik de Bursalı kadın girişimcilere desteklerini dile getirdi. Programda, Yılın Kadın İstihdamına En Çok Değer Veren Şirketi Aunde Teknik'e ödülünü Fahrettin Gülener takdim etti.

Yılın Kadın İstihdamına En Çok Değer Veren Kamu Kurumu ise Bursa Kent Konseyi olarak belirlendi. Ödülü, Vali Yardımcısı Selman Yenigün verdi. Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Sivil Toplum Örgütü ise Uludağ Soroptomistler Kulübü olurken, ödülünü Vali Yardımcısı Mustafa Kaslıoğlu'nun elinden aldı.

Yılın Başarılı Kadın Yöneticisi Hayriye Ünal, ödülünü U.Ü'de görevli Prof. Dr. Serpil Aytaç'tan, Yılın En Yenilikçi İş Kadını Ülviye Yahya, ödülünü Türk Kadınlar Birliği Bursa Şube Başkanı Günay İzver'den, Yılın Girişimci İş Kadını Fulya Balkır, ödülünü BUSİAD Başkan Yardımcısı Oya Coşkunöz Yöney'den aldı. Yılın En Başarılı İş Kadını seçilen Sühendam Şatır ise ödülünü, geçen sene aynı ödülü alan Emine Örnek Okulları Kurucusu Emine Örnek'ten aldı. Program sonunda, tüm ödül alanlar ve programda emeği geçenler sahneye çıkarak hep beraber poz verdi.

ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLEN KADINLAR

Yılın En Başarılı İş Kadını: Sühendam Şatır

Yılın Başarılı Kadın Profesyoneli: Hayriye Ünal

Yılın En Yenilikçi İş Kadını: Ülviye Yahya

Yılın Girişimci İş Kadını: Fulya Balkır

Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Şirketi: Aunde Teknik AŞ

Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Kamu Kurumu: Bursa Kent Konseyi

Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Sivil Tolum Kuruluşu: Uludağ Soroptomistler Kulübü

Jüri Teşvik ödülü: Doç. Dr. Seda Özmutlu - BURSA

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title