Başarılı Hentbolculara Teşekkür Yemeği

Başarılı Hentbolculara Teşekkür Yemeği

Kastamonu'nun Taşköprü İlçe Belediye Başkanı Hasan Altan, Samsun'da Gerçekleşen İlköğretim Okulları Arası Türkiye Hentbol Turnuvası'nda Grup İkincisi Olarak Yarı Finale Yükselmeye Hak Kazanan Taşköprü Atatürk İlköğretim Okulu Hentbol Takımı Oyuncularına Teşekkür Yemeği Verdi.

Başarılı Hentbolculara Teşekkür Yemeği

Kastamonu'nun Taşköprü İlçe Belediye Başkanı Hasan Altan, Samsun'da gerçekleşen İlköğretim Okulları Arası Türkiye Hentbol Turnuvası'nda grup ikincisi olarak yarı finale yükselmeye hak kazanan Taşköprü Atatürk İlköğretim Okulu Hentbol Takımı oyuncularına teşekkür yemeği verdi.

Hentbol takımı oyuncularının yanı sıra Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Kemal Söylemez, Müdür Yardımcısı Mehmet Kapucuoğlu ve beden eğitimi öğretmeni Harun Yıldırım'ın da katıldığı yemekte Okul Müdürü Kemal Söylemez, kendilerinden hiçbir yardımı esirgemeyen Belediye Başkanı Hasan Altan'a okulu adına teşekkür etti.

Taşköprü Belediye Başkanı Hasan Altan ise konuyla ilgili olarak, kendilerine Karadeniz Bölgesi'nde grup ikinciliğini getirip yarı finale yükselen Atatürk İlköğretim Okulu Hentbol Takımı oyuncularını teker teker öperek başarılarından dolayı tebrik etti.

Genç sporculara sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu hatırlatarak, hentbole yönelmeleriyle gayet doğru bir tercih yaptıklarını ifade eden Başkan Altan, Taşköprü Belediyesi ve idarecileri olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

22-25 Mart tarihlerinde Kayseri'de gerçekleşecek olan Türkiye İlköğretim Okulları Arası Hentbol Turnuvası yarı finalinin ardından finale yükselen takımlar Rize'de Türkiye şampiyonluğu için ter dökecek.

(ES-BÖ-MFS-MEF-S)

Kaynak: İHA