Başakşehir Mahalle Muhtar Adayı Basin Bildirisi

Başakşehir Mahalle Muhtar Adayı Basin Bildirisi

Karamanı'nın Siyasi Duayenleri Ve Seçmenleri Tarafından Çok Büyük Farkla Kazanacağına Garanti Gözüyle Bakılan Mustafa YANGÖZ Bir Basın Açıklaması Yaptı.

Başakşehir Mahalle Muhtar Adayı Basin Bildirisi

Karaman'ın yeni kurulan Başakşehir Mahallesi Muhtar Adayı olan ve Karamanı'nın siyasi duayenleri ve seçmenleri tarafından çok büyük farkla kazanacağına garanti gözüyle bakılan Mustafa YANGÖZ bir basın açıklaması yaptı. Mustafa YANGÖZ Başakşehir Mahallesi ve Karaman Halkının Müstakbel Başakşehir Mahallesi Muhtarını şimdiden tüm yönleriyle tanımaları için bu basın açıklamasını yaptığını söyledi.

Her zaman sosyal hayatın içinde oldum ve aktif siyasette yer aldım. Bu nedenle bütün siyasi partilerle ve sivil toplum kuruluşları ile az veya çok samimi dostluklarım oldu. Resmi kurum ve kuruluşlarla tanışıklığım oldu. Hiçbir zaman neme lazımcı olmadım. Elimden geldiği dilimin döndüğü kadarıyla herkese yardımcı olmaya çalıştım. Hayatımın her döneminde vatanıma, milletime, Karaman'ıma ve topluma faydalı bir birey olabilmek için uğraştım.

Mahallenin sorunlarını biliyorum. Muhtar olduğum zaman belediye ve resmi kurumlarla mahallemizi en güzel biçimde hizmet vereceğim. TOKİ tüm Türkiye'de uyguladığı örnek projelerle şehirlerimize büyük katkılar vermektedir.

Karaman AK Parti milletvekili adayı Mevlüt Akgün ve Belediye Başkanı Sayın Kamil UĞURLU Başakşehir Mahallesi'nde(2 nolu toki) düzenlenen açık hava mahalle toplantısında toki konutlarında ikamet eden, Toki sakinleri ile istişare toplantısına katılan muhtar adayı Mustafa YANGÖZ. Açık Hava toplantısında site ve mahalle sakinlerinin istek ve şikâyetlerini iletti. Problemlerin ve sorunların farkında olduklarını ve bu problemleri ve sorunların çözümü için yeni kurulan başakşehir mahallesinde Toki konutlarında bir Anket çalışması yapıldığını, bu Anket çalışmasında çıkan problem ve sorunlar hakkında çalışma başlattıklarını, Site ve blok yönetimine çözüm bulunmasını, en güzel sistemin herkesin kendi bloğunu kendi yönetmesinin gerektiğini.

Emlak yönetim a.ş ve atamış oldugu yöneticilerden ayrılıp atanmış olmayan seçimle gelen yöneticiler tarafınca yönetilmek ve kendi bloklarımızı kendimiz yönetmek istiyoruz dedi. Milletvekilimize de bu konuda güveniyoruz. Bu Gösterdikleri hassasiyetten ve ilgiden dolayı Millet Vekilimiz Sayın Av.Mevlüt AKĞÜN Teşekkür etti. Tüm Başakşehir ve komşu mahallemiz hayırlar getirmesini temenni etti.