Başakşehir Kurban Satış Yerleri hazır

Başakşehir Kurban Satış Yerleri hazır

İstanbul'un En Modern Kurban Satış Ve Kesim Yerine Sahip Olan Başakşehir'de, Kurban Satış Yerlerinin Kiralanmasına Başlandı

Başakşehir Kurban Satış Yerleri hazır

İstanbul'un en modern kurban satış ve kesim yerine sahip olan Başakşehir'de, kurban satış yerlerinin kiralanmasına başlandı.

Eylül Ayı itibariyle satış yeri kiralamak isteyen kurban satıcılarının ön başvurularını alan ve değerlendiren Başakşehir Belediyesi'nin Başakşehir 1. Etap'ta ve Bahçeşehir Gölet Bölgesi'nde bulunan büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satış yerleri, gerek kurbanlıklar gerek satıcıları için her tür imkana ve konfora sahip.

Satış yerlerinde satıcıları için ranzası, yatak ve yorganıyla birlikte yemek yapma ve yeme imkanı olan bağımsız bölümlerin de yer aldığı kurban satış yerlerinin kiralanması, doğrudan başvurularla yapılabildiği gibi Başakşehir Belediyesi'nin 444 0 669 nolu telefonu üzerinden de yapılabiliyor.

Geçen yıldan farklı olarak bu yıl, İstanbul Avrupa Yakası'nda satışa sunulacak olan kurbanlıkların sadece Trakya Bölgesi'nden gelecek olması, satıcıları, Başakşehir'de olduğu gibi modern ve imkanları daha iyi olan, kurbanlıklarının satamayıp geri götürmek zorunda kalmayacakları kurban satış ve kesim alanlarına yöneltiyor.

Başakşehir Belediyesi, kurbanlık satıcılarını Başakşehir'in iki noktasında olan ve sınırlı sayıdaki kurban satış yerlerinden yer kiralamaları için geç kalmamaları konusunda uyarıyor.