Bartın Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Töreni
Haberler » Yerel » Haber

Bartın Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Töreni

Bartın Kız Teknik ve Meslek Lisesinde mezuniyet töreni düzenlendi.

Bartın Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Töreni

Okul Müdürü Ercan Koyuncu, törende yaptığı konuşmada, öğrencileri öz güveni yüksek, kültürlü, çevreye, demokrasiye ve insan haklarına duyarlı bireyler olarak yetiştirmeye özen gösterdiklerini belirtti.

Kaliteli bir eğitim öğretim ortamı sağlamak için özveriyle çalıştıklarını anlatan Koyuncu, şöyle konuştu:

"Büyük bir heyecan ve coşkuyla geldiğiniz okulumuz dört yıl süresince sizlere kucak açtı. Sevinçlerimiz, hüzünlerimiz oldu, bilginiz, ilginiz ve görgünüz arttı. İyi bir yurttaş, sorumlu ve saygılı vatandaş olma yolunda dev adımlar attınız. Her geçen gün bir öncekine göre yeni ufuklar açtı sizlere. Geleceğin aydın, duyarlı, hoşgörülü bireyleri olmanız yolunda elimizden gelenli yaptık. Sizlerin de emeklerimizi boşa çıkarmayacağınızdan eminim. Hepinizle onur ve gurur duyuyorum. Geleceğin anaları olan siz gençlerin bundan sonraki hayatınızda üzerinize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğinizden hiçbir surette kuşkum olmadı. Ulu Önder geleceği size emanet etti. Sizlerin bu ulusu uygar dünyanın saygın bir üyesi yapma yolunda büyük işlere adım atacağınızdan eminim. "

185 öğrencinin mezun olduğu törende okul birincisi Münevver Uslu, ikinci Sena Çavuşoğlu ve üçüncü Makbule Aydın'a protokol tarafından plaket ve temsili diplomaları verildi.

- BARTIN