Barla Haberleri

Barla haber, Barla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barla - 09.10.2011
Eğlence İçin Canlarından Oluyorlardı
Kaza, dün saat 22.30 sıralarında, Konacık Beldesi'nde meydana geldi. Bitez'deki bir restoranda yemek yiyip eğlenen gençler, Bodrum'daki barlara gitmek için Ali Cihan Duman'nın (28) kullandığı 06 ZZT 45 plakalı otomobille yola çıktı.
Barla - 08.10.2011
Yeni Sanat Uluslararası Plastik Sanatlar Sergisi Açıldı
Serginin açılış kokteyline sempozyum koordinatörleri Ressam Tuncay Topçu ve Reyhan Abacıoğlu başta olmak üzere diğer ressam ve heykeltıraş Cem Küçüktepepınar, Cemal Demir, Crystal Melle, Elisa Franzoi, Harald Kastlunger, Kertsen Thieler Küchle, Kristen Ballisager, Mustafa Horasan, Petra Höcker, Şahika Egeli, Selahattin Yıldırım, Sema Barlas, Tarık Gök, Tülay Çelikel ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Barla - 08.10.2011
Bediüzzaman Sergisi Isparta'da Açılacak
Barla Platformu ile Isparta Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen "Bediüzzaman Sergisi", 10 Ekim'de ziyaretçilerle buluşacak.
Barla - 08.10.2011
Alman Turistlerin Alanya'da Milli Maç Heyecanı
Alanya'ya tatile gelen Alman turistler, 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Grubu lideri milli takımlarının Türkiye ile oynadığı maçı kaçırmadı. Alman turistler, kaldıkları otellerde kendileri için hazırlanan salonlarda ve barlarda hazırlanan dev ekranlarda Türkiye maçını heyecanla izledi.
Barla - 08.10.2011
Almanların Milli Maç Sevinci
Alanya'ya tatile gelen Alman turistler, 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Grubu lideri milli takımlarının Türkiye ile oynadığı maçı kaçırmadı. Alman turistler, kaldıkları otellerde kendileri için hazırlanan salonlarda ve barlarda hazırlanan dev ekranlarda Almanya- Türkiye maçını heyecanla izledi.
Barla - 08.10.2011
Alman Turistlerin Milli Maç Heyecanı
Alanya'ya tatile gelen Alman turistler, 2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Grubu lideri milli takımlarının Türkiye ile oynadığı maçı kaçırmadı. Alman turistler, kaldıkları otellerde kendileri için hazırlanan salonlarda ve barlarda hazırlanan dev ekranlarda Almanya- Türkiye maçını heyecanla izledi.
Barla - 07.10.2011
Alpler'de Yeni Bir Kempınskı
Otelin yaklaşık 180 kişi ağırlayabilen ana restoranı kahvaltı ve akşam yemeği servis edecek; 40 kişilik, daha küçük ve spesiyaller sunacak özel bir restoranı da bulunacak. Otelin birinci katında ayrıca konforlu bir şömineye sahip bir barla yerel lezzetler sunacak bir kafe de yer alacak Genç misafirlerse iki farklı seviyesi bulunan Kempinski Kids Club'da istedikleri kadar oynayıp eğlenebilecekler.
Barla - 06.10.2011
Amway'in Tanıtım Merkezi İstanbul'da Açıldı
İkinci kat kozmetik ve cilt bakımı markaları ARTISTRY ve beautycycle için tasarlanmış. Ürün teşhirleri ve yine interaktif ekranlar markaları destekliyor. Amway Güzellik Danışmanı, haftanın beş günü bu katta bulunan Cilt Analizi Makinesi ile cilt analizi, cilt bakımı ve makyaj uygulaması yapıyor. Yine bir ilk: Amway Cafe Giriş katı satış alanı ve cafe olarak düzenlenen Amway Plaza İstanbul, Serbest Girişimcilere sosyalleşme, dinlenme, farklı Amway kahve çeşitlerini, protein barlarını, çeşitli aromalardaki Positrim, VitH20 gibi beslenme destek ürünleri deneme fırsatını da sunuyor.
Barla - 06.10.2011
Şiirler Buluşuyor Projesi'nin İlk Etabı Tamamlandı
Programda, Gaziantep'in en yaşlı şairi 85 yaşındaki Ülker Barlas Beşe'ye onur ödülü takdim edildi.
Barla - 06.10.2011
1. Ayıntap Şiir Günleri
Programın sonunda projeye katkı sağlayanlara plaket takdim verildi, Ayrıca Gaziantep'in en yaşlı şairi 85 yaşındaki Ülker Barlas Beşe'ye de 'Onur ödülü' verildi.
Barla - 06.10.2011
İstanbul'da Kültür-sanat
Anton Çehov'dan Neil Simon'un uyarladığı ve Taner Barlas'ın yönettiği oyunda, Funda Postacı, Meriç Benlioğlu, Nagehan Erbaşı, Taner Barlas, Aziz Sarvan, Kubilay Penbeklioğlu ve Yalçın Avşar rol alıyor.
Barla - 05.10.2011
Fethiye'deki Eğlence Mekanlarında Sigara Denetimi Yapıldı
Fethiye Sağlık Grup Başkanlığı, kapalı mekânlarda tütün ve tütün ürünlerinin tüketilmesi yasağı kapsamında Muğla'nın Fethiye ilçesinde denetleme yaptı.
Barla - 04.10.2011
İBB Şehir Tiyatroları'dan Yeni Oyun
Anton Çehov'dan Neil Simon'un uyarladığı Taner Barlas'ın yönettiği oyun 5-16 Ekim 2011 tarihleri arasında Üsküdar Musahipzade Celâl Sahnesi'nde seyirciyle buluşuyor.
Barla - 03.10.2011
İBB Şehir Tiyatroları, Şehirin Perdelerini Açıyor
Başta Muhsin Ertuğrul olmak üzere 97 yıldır birçok önemli sanatçının değer kattığı bir tiyatro olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 2011-2012 Sezonu'nu 5 Ekim 2011 tarihinde, yeni oyunları ve geçen sezonda beğeniyle izlenen oyunlarıyla açıyor. İBB Şehir Tiyatroları, Ekim ayında 3'ü yeni, 16 oyunla seyircisinin karşısına çıkıyor. Anton Çehov'dan Neil Simon'un uyarladığı Taner Barlas'ın yönettiği Sevgili Doktor, Abdul Mounem Amayri'nin yazıp yönettiği Kargaşa, Hagop Baronyan'ın yazdığı Engin Alkan'ın yönettiği Şark Dişçisi adlı yeni oyunların yanı sıra; Kabare, Zırhlı Kurt (Kösem Sultan ile Avcı Mehmed), Yüzleşme, Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi, Doğum Günü Partisi, İntiharın Genel Provası, Dünyanın Ortasında Bir Yer, Dullar, Gönlümdeki Osman Hamdi Bey, Toros Canavarı, Lüküs Hayat, Arzunun Onda Dokuzu, Kadın Hayattır Memattır Kadın adlı oyunlar ekim ayında seyirciyle buluşacak.
Barla - 03.10.2011
Şehir Tiyatroları 3 Yeni Oyunla Yeni Sezonda 'perde' Diyecek
İBB Şehir Tiyatroları, Ekim ayında 3'ü yeni 16 oyunla seyircisinin karşısına çıkıyor. Anton Çehov'dan Neil Simon'un uyarladığı Taner Barlas'ın yönettiği Sevgili Doktor, Abdul Mounem Amayri'nin yazıp yönettiği Kargaşa, Hagop Baronyan'ın yazdığı Engin Alkan'ın yönettiği Şark Dişçisi adlı yeni oyunların yanı sıra; Kabare, Zırhlı Kurt (Kösem Sultan ile Avcı Mehmed), Yüzleşme, Mesut İnsanlar Fotoğrafhanesi, Doğum Günü Partisi, İntiharın Genel Provası, Dünyanın Ortasında Bir Yer, Dullar, Gönlümdeki Osman Hamdi Bey, Toros Canavarı, Lüküs Hayat, Arzunun Onda Dokuzu, Kadın Hayattır Memattır Kadın adlı oyunlar ekim ayında seyirciyle buluşacak.
Barla - 02.10.2011
Beyoğlu'nda Sigara Denetimi
Kapalı mekânlarda tütün ve tütün ürünlerinin tüketilmesi yasağı kapsamında Beyoğlu'nda bulunan İstiklal Caddesi üzerindeki kafe ve barlara denetleme düzenlendi.
Barla - 01.10.2011
Soma Müftüsü Mehmet Karatuğ Göreve Başladı
Isparta'nın Eğirdir İlçesi Barla kasabasında doğan Karatuğ, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden 1985 yılında mezun oldu.
Barla - 01.10.2011
Evlenme Teklifi Denizden Geldi
Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nden geçen yıl birlikte mezun olduktan sonra Sarper Demirci askere gitti. Terhisten sonra 5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı çevre mühendisi 28 yaşındaki Nevin Alpli ile yaşadıkları İstanbul'dan bir haftalığına Bodrum'a tatile gelen Sarper Demirci sürpriz evlilik teklifi hazırladı. Demirci, Bodrum'un dünyaca ünlü Barlar Sokağı'nda kale manzaralı bir kafeye götürdüğü kız arkadaşıyla sohbet etmeye başladı.
Barla - 01.10.2011
Evlenme Teklifi Denizden Geldi
Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nden geçen yıl birlikte mezun olduktan sonra Sarper Demirci askere gitti. Terhisten sonra kız arkadaşı çevre mühendisi 28 yaşındaki Nevin Alpli ile yaşadıkları İstanbul'dan bir haftalığına Bodrum'a tatile gelen Sarper Demirci, sürpriz evlilik teklifi hazırladı. Demirci, Bodrum'un dünyaca ünlü Barlar Sokağı'nda kale manzaralı bir kafeye götürdüğü kız arkadaşıyla sohbet etmeye başladı.
Barla - 01.10.2011
Edirne'de Kapalı Alanlara Sigara Denetimi
Ekipler, ilk denetimlerine kent meydanındaki eğlence mekanlarından başladı. Bu kapsamda ekipler, restoran, cafe ve barlarda sigara içilip içmediğini kontrol etti.
Barla - 30.09.2011
Medya Derneği Seminerleri Başlıyor!
Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FSMSEM) işbirliği ile düzenlenen "Değişim Sürecinde Medya" adlı seminer serisi 1 Ekim Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi'nde saat 12:30'da yapılacak bir kokteyl ile başlıyor. Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Prof. Dr. Musa Duman açılış konuşmalarını yapmak üzere programa katılacak.Seminerler serisinde ilk haftanın konusu, "Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları". Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, HaberX Genel Yayın Yönetmeni Cemil Barlas ve Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan ilk haftanın konuşmacıları arasında yer alıyor.
Barla - 30.09.2011
Medya Derneği Seminerleri Başlıyor
Seminerler serisinde ilk haftanın konusu, "Teknoloji ve Yeni Tüketim Alışkanlıkları". Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, HaberX Genel Yayın Yönetmeni Cemil Barlas ve Interpress Genel Müdürü Ömer Özkan ilk haftanın konuşmacıları arasında yer alıyor.
Barla - 30.09.2011
Alperen Ocakları Edirne Şube Başkanı Cankaloğlu Açıklaması
Edirne Alperen Ocakları olarak bir süredir konuyla ilgili konferans verdiklerini anlatan Cankaloğlu, şunları kaydetti: "Gençleri uyuşturucu belasından korumak, sivil toplum kuruluşlarının, siyasi partilerin, güvenlik ve emniyet güçlerinin, yerel yönetimlerin, atanmış ve seçilmişlerin görevidir. Gençlerimiz ülkemizin teminatıdır. Bizler daha çok gençleri kendisine hedef kitle olarak seçmiş, gençlik teşkilatı olarak Edirne'de hızla artan uyuşturucu satışlarına dikkat çekmek istiyoruz. Sokaklarımızda artık leblebi satılır gibi arsızca satılmaya başlanılan uyuşturucu hap ve türevlerinden gençlerimizi korumak bizlere düşmektedir. Kafelerde, barlarda, hatta şehrin meydanında sokak ortasında, kenar mahallelerde, okulların önünde, hatta içinde sıradan bir şeymiş gibi satılan bu illetten gençlerimizi korumak, bulaşanları kurtarmak biz sivil toplumun ve milletin kanaat önderlerinin, atanmış ve seçilmiş ne kadar yetkili varsa görevidir.
Barla - 29.09.2011
"Şehr-İ Mabed Hüsn-İ Hat Eskişehir" Fotoğraf Sergisi
"Şehr-i Mabed Hüsn-i Hat Eskişehir" adlı fotoğraf sergisi "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" dolayısıyla yarın izlenime sunulacak.
Barla - 28.09.2011
Çelikten Daha Dayanıklısını Ürettiler
SAÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Kenan Genel ve çalışma arkadaşları, bir yılı aşkın süren araştırma sonucu, alüminyum boruları yerli üretim olan çeşitli malzemelerle takviye ederek çelikten 2, 5 kat dayanıklı hale getirdi. Motorlu taşıtların dayanıklılığını artırarak, darbeleri engelleyen mevcut çelik barların yerini alacağı öngörülen malzemenin, patentinin alınması için çalışma başlatıldı.
Barla - 27.09.2011
İbb Şehir Tiyatroları 2011-2012 Sezonu Repertuarı Basın Toplantısı Yapıldı
KARGAŞA Yazan: Abdul Monem Amayri Çeviren: Ezgi Sümer Yolcu Yöneten: Abdul Monem Amayri Kırılmalar, kayıplar, rüyalar, çocukluğa duyulan özlem… Aşk, sevgi, seven bir kadından geriye kalanlar. Dünyanın herhangi bir yerinde olabilecek bir boşluğun ortasında ve eski bir evde yıllardır uyuyan hikâyenin gizlediği altı kadının dramı KARGAŞA ile açığa çıkıyor… SEVGİLİ DOKTOR Anton Çehov'dan Uyarlayan: Neil Simon Çeviren: Sevgi Sanlı Yöneten: Taner Barlas Birbirinden bağımsız sekiz kısa öyküden oluşan iki perdelik eserde; çeşitli sınıflardan kişilerin varoluşları, ilişkileri, çelişkileri ve hayatta kalma çabaları trajikomik durumlarla seyirciye aktarılıyor… GÜNLÜK MÜSTEHCEN SIRLAR Yazan: Marco Antonio de la Parra Çeviren: Deniz Yüce Yöneten: Yıldırım Fikret Urağ Baskıcı bir rejimin kurbanı olmuş yaralı bir toplumun birbirine hapsolmuş insanları… Şili'de bir kız okuluna yakın bir parkta iki adam karşı karşıya gelir.
Barla - 27.09.2011
Mutki'de Çocukların İsteği Yerine Getirildi
Mutki Belediye Başkanı Vahdettin Barlak, yaptığı açıklamada, çocukların isteğini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Barla - 27.09.2011
Bulgaristan'da Etnik Gerginlik
Yaklaşık 100 kişinin tutuklandığı gösterilerde Roman vatandaşların kaldığı bölgelere akın edildi. Jandarma güçleri olay çıkmasını engellerken, Varna'da gösterilere katılan bir belediye başakan adayı tutuklandı. İçişleri Bakanlığı, ülkedeki gösterilerde iki görevlinin hafif yaralandığını duyurdu. Başkentte düzenlenen yürüyüşe futbol taraftarları da katıldı. Sofya'daki Banya Başı Camii'ne taş atılırken, barların bulunduğu bir sokakta da masalar talan edildi.
Barla - 27.09.2011
O Bombacı Yakalandı
Erdem'in bombalı eylemin talimatını, sınır ötesi hava harekatında vurulduğu belirtilen terör örgütü PKK'nın Irak'ın Kuzeyi'ndeki Zap kampından aldığı ortaya çıktı. Erdem'e talimatın terör örgütü arasında haberleşmek için kullanılan şifreli özel kitap aracılığıyla ulaştığı tespit edildi. Buna göre örgütün haberleşmek için özel bir kitap geliştirdiği, sayfa, satır ve harf sıralarını birbirlerine söyleyerek cümle kurdukları belirlendi. Teröristin Hakkari'de kamyon şoförlüğü yaptığı bombalı eylem talimatını aldıkta sonra 25 Ağustos'ta Antalya'ya gelerek eylemleri gerçekleştirdiği belirlendi. Bombalı eylemlerin ardından harekete geçen Antalya Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, zanlının izine ulaşarak adım adım takip etti. Yaklaşık bir aylık takibin ardından teröristin Bodrum'da yeni bir bombalı saldırı yapacağı bilgisini alan Antalya polis zanlıyı, eylemde kullanacağı bombayla birlikte yakaladı. Zanlının Bodrum'un Barlar Sokağı olarak bilinen kalabalık alanda bombayı patlatmaya hazırlandığı tespit edildi.
Barla - 26.09.2011
Bediüzzaman'ın Barla Yılları, Üç Boyutlu Animasyon Filmi Oldu
Bediüzzaman Said Nursi'nin Barla'da geçen hayatı, animasyon filmiyle sinemaya taşınıyor.
Barla - 25.09.2011
Marmaris'te Gece Hayatı Hız Kesmiyor
Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, sonbaharın gelmesine rağmen eğlence hız kesmedi. Marmaris'te eğlencenin kalbi Barlar Sokağa'nda atıyor.
Barla - 25.09.2011
Marmaris'te Gece Hayatı Sonbahara Meydan Okuyor
Marmaris'te eğlencenin kalbi Barlar Sokağa'nda atıyor.
Barla - 24.09.2011
Bombacı Güvenlik Kamerasında
Muğla Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne bağlı 16 kişilik özel ekip ve 20 sivil polisin perşembe gecesi Bodrum'un Kumbahçe Mahallesi'ndeki "Barlar Sokağı" olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'nde yaptığı operasyonda bölücü terör örgütü PKK üyesi olduğu ileri sürülen 'Abbas' kod adlı Ş.
Barla - 24.09.2011
Antalya'dan Sonra Bodrum'u Kana Bulayacaktı
Antalya'daki eylemlerin ardından eli kanlı teröristin Bodrum'da da turistleri hedef almak için harekete geçtiği ve Ankara'daki saldırının ardından 22 Eylül günü Van'dan Bodrum'a geldiği öğrenildi. Antalya'daki saldırılarda Kemer'de bir otelde kalan teröristin Bodrum'da da saldırı öncesi Mylsa Otel'de kalmaya başladığı tespit edildi. Daha önce eşkali belirlenen ve polis tarafından her yerde aranan Şemsettin E.'nin Bodrum'da bir otelde kaldığının öğrenilmesinin ardından emniyet güçleri teröristi 'üçüncü bir bombalı eylem öncesi' yakalamak için çok yönlü operasyon başlattı. Terörist, Barlar Sokağı'nda 'keşif yakarken' kendisini adım adım izleyen polisler tarafından kıskıvrak yakalandı.
Barla - 24.09.2011
Bodrum Teröristi, Saldırıda Kullanacağı Patlayıcının Üzerinde Yatmış
Antalya'da turistlere yönelik iki ayrı bombalı eylem düzenleyen PKK'lı terörist, Muğla Bodrum'da benzer bir bombalı eylem hazırlığı içindeyken polisler tarafından kıskıvrak yakalandı. Antalya'daki bombalı saldırıların ardından geldiği Bodrum'da turistlere yönelik eylem için keşif yapan teröristin yakalanma anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Abbas kod adlı Şemsettin E.'nin yakalandıktan sonra kaldığı otelde yapılan polis aramasında yatağının altından 2 kilo 140 gram ağırlığında patlayıcı madde çıktı. Teröristin söz konusu patlayıcılar ile keşif yaptığı Bodrum Barlar sokağında bir çok kişinin ölümüne sebep olabilecek bir saldırıyı gerçekleştirmeden önce yakalandığı bildirildi.
Barla - 23.09.2011
Hilton Hotels & Resorts Heathrow Havaalanında İkinci Otelini Açıyor
Hilton Hotels and Resorts dünya başkanı Dave Horton, "İngiltere'de lider bir küresel otel markası olarak dünyanın en yoğun havaalanlarından birinde ikinci otelimizi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Olağanüstü otel ve barlardan konforlu bir spaya, Hilton Londra Heathrow Havaalanı 5.
Barla - 23.09.2011
Bodrum'da Hazır Düzenekli A4 Patlayıcı Ele Geçirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğü'ne bağlı özel ekip ve 20 sivil polisin, geceyarısı Bodrum'un Kumbahçe Mahallesi'ndeki Barlar Sokağı'nda yaptığı operasyonda bir kişi yakalandı.
Barla - 22.09.2011
Medya Seminerleri Başvurusu İçin Son Hafta
Katılımcıların mesleki çevrelerini genişletmelerine de yardımcı olacak olan seminerlerde Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Balçiçek İlter, Joost Lagendijk, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi önemli isimler eğitmenlik yapacak.
Barla - 22.09.2011
2 Valeyi Böyle Öldürdü
Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, sabah saatlerinde Kadıköy Adliyesi'ne çıkartıldı. Silahlı çatışmaya karıştıkları güvenlik kameralarıyla belirlenen E.A, H.A, E.D, O.B, S.B, D.D, Ö.D, H.A, A.E, Ş.K, H.T, E.K, Ş.F.G ile O.E.Z isimli zanlılar polis adliyeye götürüldü. Zanlıların emniyette verdikleri ifadelerde kavganın barlara gelen müşterilere ait araçların park edildiği otoparklar yüzünden çıktığını söyledikleri öğrenildi.
Barla - 22.09.2011
Kadıköy'deki Silahlı Çatışmada Gözaltına Alınan 14 Kişi Adliyede
Caddebostan "Barlar Sokağı" olarak bilinen İskele Sokak'ta üzerinde, geçen Pazartesi günü önce bar çalışanları ve valeler arasında meydana gelen silahlı kavgada Ali Şahin Gürman (36) ile Hasan Akbaş (38) tabancayla vurularak hayatını kaybetmişti.
Barla - 22.09.2011
Kadıköy'de 2 Kişinin Öldüğü Silahlı Çatışma Güvenlik Kamerasında
Caddebostan İskele Sokak'ta 19.09. 2011 tarihinde gece saat 02.10 sıralarında yaşanan otopark kavgası daha sonra silahlı çatışmaya dönüşmüş, olayda Ali Şahin Gürman ve Hasan Akbaş silahla vurularak öldürülmüştü. Olaydan sonra geniş çaplı inceleme başlatan Kadıköy Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kavgaya karışan ve olayda sırasında silah kullanan 14 kişiyi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, sabah saatlerinde Kadıköy Adliyesi'ne çıkartıldı. Silahlı çatışmaya karıştıkları güvenlik kameralarıyla belirlenen E.A, H.A, E.D, O.B, S.B, D.D, Ö.D, H.A, A.E, Ş.K, H.T, E.K, Ş.F.G ile O.E.Z isimli zanlılar polis adliyeye götürüldü. Zanlıların emniyette verdikleri ifadelerde kavganın barlara gelen müşterilere ait araçların park edildiği otoparklar yüzünden çıktığını söyledikleri öğrenildi.
Barla - 21.09.2011
Bodrum'da Plajlara Turist Akını
Geceleri arkadaşlarıyla barlarda eğlendiklerini, gündüzleri de denizin tadını çıkardıklarını belirten İngiliz 29 yaşındaki William Ohara, "Bodrum'a her yıl tatile gelen arkadaşlarımızın önerisi ile geldik.
Barla - 19.09.2011
Ek---Caddebostan Barlar Sokağı'nda Çatışma: 2 Ölü
Ek---caddebostan BARLAR SOKAĞI'NDA ÇATIŞMA.
Barla - 19.09.2011
Caddebostan Barlar Sokağında Kavga: 2 Ölü
Caddebostan'da dün gece barların önünde görev yapan valelerin kavgasında 2 kişi tabancayla vurularak öldürüldü.
Barla - 18.09.2011
Cinayet Şüphelisi ve Eşi Tutuklandı
Polis, olaydan 3 saat sonra görgü tanıkların verdiği eşkal ve MOBESE kamerası görüntülerinden yola çıkarak Atabay'ın cinayet şüphelisi olarak Marmaris Barlar Sokağı'ndaki bir diskonun muhasebeciliğini yapan 26 yaşındaki Cebrail Dogan ve eşi 24 yaşındaki Dilek Doğan'ı gözaltına aldı.
Barla - 17.09.2011
Sokak Ortasında Öldürüldü
Mobese kameraları ve görgü tanıklarının verdiği eşkalden yola çıkan polis, Gökay Atabay'ın katil şüphelisi olarak Barlar Sokağı'ndaki bir diskonun muhasebeciliğini yapan C.
Barla - 15.09.2011
Ölüdeniz'de 2 Ton Sahte İçki Ele Geçirildi
Muğla'nın Fethiye ilçesinde barlarda satılmak üzere bidonlanmış 2 ton sahte içki ele geçirildi.
Barla - 15.09.2011
Medya Derneği Seminerleri Başlıyor
Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen "Değişim Sürecinde Medya" adlı 4 haftalık seminer, 1 Ekim tarihinde başlayacak. Medya Derneğinden yapılan yazılı açıklamada, Derneğin, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenleyeceği seminer serisinin amacının, medyayı değişime zorlayan etkenlerin doğru analiz edilmesine yardımcı olmak ve katılımcıları gazetecilik mesleği hakkında bilgilendirmek olduğu belirtildi. Katılım ücretinin 150 TL olduğu seminer serisinin kontenjanının 75 kişi ile sınırlı, başvurunun tüm gazetecilere ve gazeteci adaylarına açık olduğu ifade edilen açıklamada, katılımcıların mesleki çevrelerini genişletmelerine de yardımcı olacak seminerlerde Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Balçiçek İlter, Joost Lagendijk, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi önemli isimlerin eğitmenlik yapacağı bildirildi.
Barla - 15.09.2011
Medya Derneği Eğitim Seminerleri Başlıyor
Katılımcıların mesleki çevrelerini genişletmelerine de yardımcı olacak seminerlerde Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Balçiçek İlter, Joost Lagendijk, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi önemli isimler eğitmenlik yapacak.
Barla - 15.09.2011
Medya Derneği Eğitim Seminerleri Başlıyor
Medya Derneği ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin işbirliği ile "Değişim Sürecinde Medya" adlı seminer serisi başlıyor. Dört hafta sürecek programa son başvuru tarihi 23 Eylül. İlk seminer ise 1 Ekim'de gerçekleştirilecek. Medya Derneği'nden yapılan açıklamada, derneğin Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin ev sahipliğinde düzenleyeceği seminer serisinin amacının, medyayı değişime zorlayan etkenlerin doğru analiz edilmesine yardımcı olmak ve katılımcıları gazetecilik mesleği hakkında bilgilendirmek olduğu ifade edildi. Katılım ücretinin 150 TL olduğu seminer serisinin kontenjanı 75 kişi ile sınırlı. Başvurunun tüm gazetecilere ve gazeteci adaylarına açık olduğu belirtildi. Katılımcıların mesleki çevrelerini genişletmelerine de yardımcı olacak seminerlerde Nuh Albayrak, Cemil Barlas, Ömer Özkan, Nazlı Ilıcak, Balçiçek İlter, Joost Lagendijk, Bülent Keneş, Emre Aköz ve Mustafa Karaalioğlu gibi önemli isimler eğitmenlik yapacak.
Barla - 15.09.2011
Laf Attıkları Kızlardan Dayak Yediler
Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, 3 İngiliz kuzen kız, sözlü tacizde bulunduklarını iddia ettikleri 2 Türk gence saldırıp, yumrukladı. Neye uğradıklarını şaşıran 2 genç de kendilerine gelince aynı şekilde karşılık verdi. Polisi görünce kaçan 2 genç kovalamacanın ardından yakalandı. 2 taraf da birbirlerinden şikayetçi oldu. İngiltere'den Marmaris'e tatile gelen hepsi de 23 yaşındaki J. P. , R. K. ve M. K. , geçen salı gecesi Barlar Sokağı'na eğlenmeye gitti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Barla Haberleri | Barla Haber - Haberler - Sayfa 9 - Barla haberleri, son dakika barla haber ve gelişmeleri burada. Bodrum Savaştan Çıkmış Gibi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 06:45:59. #1.16#

title