Barla Haberleri

Barla haber, Barla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barla - 12.05.2018
Sec¸ı·m Gu¨venligˆi Bo¨lge Toplantıları
Bakan Soylu'nun başkanlığında, İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Çataklı, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren'in yanı sıra Erzurum, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Kars, Erzincan, Hakkari'deki vali, emniyet müdürleri ve il jandarma komutanlarının katılımıyla bir otelde "Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı" düzenlendi. Soylu, toplantıda yaptığı konuşmada, gec¸en yıl 16 Nı·san Referandumu dolayısıyla gerc¸ekles¸tı·rdı·kleri "Sec¸ı·m Gu¨venlı·gˆı· Bo¨lge Toplantılarını" bu yıl da 24 Hazı·ran seçı·mlerı· için tekrar ettiklerini belitti. 24 Hazı·ran sec¸ı·mlerı·nı·n niteliğinin biraz daha farklı olduğunu aktaran Soylu, şöyle devam etti: "Bu sec¸ı·m, 16 Nı·san 2017'dekı· referandumda kararlas¸tırılan yenı· hu¨ku¨met sı·stemı·n ı·lk sec¸ı·mı· olacak. Dolayısıyla da mevzuat ı·tı·bariyle bı·r takım yenı·lı·kler var. Ayrıca yas¸anan gelı·s¸melerden, yapılan ac¸ıklamalardan anlıyoruz kı· du¨nyanın hemen her yerı·nden, uluslararası toplum tarafından da yakından takı·p edı·len bı·r sec¸ı·m. Dolayısıyla her zamankı·nden daha agˆır bı·r sorumluluk bı·zı· beklemektedı·r. Halı·yle her zamankı·nden daha bu¨yu¨k bı·r dı·kkat, daha fazla bı·r o¨zen go¨stermek durumundayız." Soylu, bakanlık olarak buradakı· pozı·syonlarının ac¸ık ve net olduğunu anlatarak, "Sec¸ı·m, halkın sec¸ı·mı·dı·r. I·s¸ı·n sı·yası· anlamı, sonuc¸ları, bakanlık olarak bı·zı·m go¨rev ve ı·lgı· alanımızın dıs¸ındadır. Bı·zı·m go¨revı·mı·z, vatandas¸ımızın o¨zgu¨r ı·radesı·nı· sagˆlıklı s¸ekı·lde, herhangı· bı·r aksı·lı·gˆe veya gu¨venlı·k zaafı·yetı·ne meydan vermeden sandığa yansıtabı·lmektir. Bu ı·tı·barla, bı·lgı·mı·z ve tecru¨bemı·z ne sevı·yede olursa olsun, tedbı·rı· elden bırakmamak gerektı·gˆı· du¨s¸u¨ncesı·yle bu toplantıları du¨zenlemı·s¸ bulunuyoruz.
Barla - 05.05.2018
Karayollarında Durum
Isparta -Eğirdir ayrımı- Barla il yolunun 3.
Barla - 16.04.2018
Anne ve Kızı Evde Ölü Bulundu
Eğirdir'e bağlı Barla köyünde oturan Fadime ve kızı Halime Dolaksız'dan geçen hafta perşembe gününden bu yana haber alamayan yakınları, dün eve geldiklerinde kapıyı açan olmayınca jandarmadan yardım istedi.
Barla - 16.04.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Eğirdir'e bağlı Barla köyünde oturan Fadime ve kızı Halime Dolaksız'dan geçen hafta perşembe gününden bu yana haber alamayan yakınları, dün eve geldiklerinde kapıyı açan olmayınca jandarmadan yardım istedi.
Barla - 16.04.2018
Anne ve Kızı Evde Ölü Bulundu
Eğirdir'e bağlı Barla köyünde oturan Fadime ve kızı Halime Dolaksız'dan geçen hafta perşembe gününden bu yana haber alamayan yakınları, dün eve geldiklerinde kapıyı açan olmayınca jandarmadan yardım istedi.
Barla - 07.03.2018
Ceo Club "Tasarım ve İnovasyon Zirvesi"
Zeybekci, Türkiye'nin sağladığı hiçbir başarının tesadüf olmadığının altını çizerek, şunları kaydetti: "Ateş çemberinin ortasında olan Türkiye... Birkaç defa dünyada bildiğimiz bütün stres testlerinin en güçlülerini atlatmış olan Türkiye ekonomisi... Bazen kabloları, boruları teste tabi tutarken 20 barlık bir boruyu 30 barla test ederler.
Barla - 01.01.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
1)BAŞBAKAN YILDIRIM, DAĞ KOMANDO OKULU'NU ZİYARET ETTİ Başbakan Binali Yıldırım, partisinin il kongresinin ardından Isparta Valiliği'ni ziyaret etti. Vali Şehmus Günaydın ile bir süre görüşen başbakan Yıldırım, daha sonra Dağ Komando Okulu ziyareti için Eğirdir'e gitti. Bu ziyaret öncesinde dağ komando okulunun Barla'daki eğitim tesislerini gezen Başbakan Yıldırım, burada komandoların gösterisini izledi.
Barla - 31.12.2017
Dha Yurt Bülteni-16
karakoldan görüntü detay Haber: Dinçer AKBİR-Selda Hatun TAN-Uğur AYDIN/İZMİT(Kocaeli),   ================================================ Başbakan Yıldırım: Gün, birlik olma ve beraber olma günüdür (4) DAĞ KOMANDO OKULU'NU ZİYARET ETTİ Başbakan Binali Yıldırım, partisinin il kongresinin ardından Isparta Valiliği'ni ziyaret etti. Vali Şehmus Günaydın ile bir süre görüşen başbakan Yıldırım, daha sonra Dağ Komando Okulu ziyareti için Eğirdir'e gitti. Bu ziyaret öncesinde dağ komando okulunun Barla'daki eğitim tesislerini gezen Başbakan Yıldırım, burada komandoların gösterisini izledi.
Barla - 31.12.2017
Başbakan Yıldırım: Gün, Birlik Olma ve Beraber Olma Günüdür (4)
DAĞ KOMANDO OKULU'NU ZİYARET ETTİ Başbakan Binali Yıldırım, partisinin il kongresinin ardından Isparta Valiliği'ni ziyaret etti. Vali Şehmus Günaydın ile bir süre görüşen başbakan Yıldırım, daha sonra Dağ Komando Okulu ziyareti için Eğirdir'e gitti. Bu ziyaret öncesinde dağ komando okulunun Barla'daki eğitim tesislerini gezen Başbakan Yıldırım, burada komandoların gösterisini izledi.
Barla - 28.11.2017
Öib 15 Taşınmazın Satışını Onayladı
Buna göre, özelleştirme kapsam ve programına alınan Ankara'nın Gölbaşı ilçesi, İncek-İmar mahallesinde bulunan taşınmazların, 602 bin 205 lira bedelle Recep Polat'a, 599 bin 350 lira ile 715 bin lira arasında değişen bedellerle Erkan Aytekin'e, 558 bin lira ile 1 milyon 454 bin 500 lira arasında değişen bedellerle Sınırlı Sorumlu Barla Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi'ne, 654 bin 675 lira bedelle Enver Taşkıran'a, 906 bin 300 lira bedelle Mehmet Yüksekkaya'ya, 1 milyon 51 bin lira bedelle Şehristan Tekstil Konfeksiyon İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd.
Barla - 11.11.2017
Karayollarında Durum
Isparta-Eğirdir Ayrımı-Barla yolunun 3.
Barla - 03.11.2017
Karayollarında Durum
Isparta-Eğirdir ayrımı Barla il yolunun 3.
Barla - 28.10.2017
Özelleştirme Kararları
Buna göre, özelleştirme kapsam ve programına alınan Ankara'nın; Gölbaşı ilçesindeki taşınmazların 1 milyon 350 bin 130 liraya Ferit Mahir Elhakan'a, 1 milyon 240 bin liraya Kemal Demi·rci·oglu'na, 735 bin liraya Kemal Demi·rci·oglu'na, 610 bin 215 liraya Sınırlı Sorumlu Barla Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi'ne, 66 biner liraya Hüseyin Taşöz ve Yusuf Kocaoğlu'na, Yenimahalle ilçesindeki taşınmazın ise 410 bin liraya Yusuf Akpınar'a satılmasına karar verildi.
Barla - 18.10.2017
Eski Vali Yardımcısına Fetö Üyeliğinden Dava
İddianamede, Yılmaz'ın evinde yapılan aramada, 30 sayfadan oluşan ve üzerinde "İrşat ve Mürşit" başlıklı yazı içeriklerinde FETÖ/PDY'nin yasaklı yayınlarından olan "Kırık testi·, Sohbeti· canan, Ölçü ve yoldaki· ışıklar, Bam teli·, Gönül insanı portresi·, Mektup, Sonsuz nur, I·rşat ekseni·, Lamaat, Barla lahi·kası, Hakka adanmış ruhlar, Ruhumuzun heykeli·ni· ikame ederken" isimli kitaplardan alıntı yapılarak yazılmış anlatımlar olduğu vurgulandı.
Barla - 05.10.2017
Karayollarında Durum
Isparta-Eğirdir ayrımı-Barla yolunun 3.
Barla - 15.09.2017
Karayollarında Durum
Trabzon-Maçka-Gümüşhane yolunun 2. kilometresindeki Zigana Tüneli'nde yapılan asfaltlama çalışmaları nedeniyle 19.00-07.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten ve kontrollü sağlanıyor. Isparta-Eğirdir ayrımı-Barla yolunun 3.
Barla - 12.09.2017
Trafik Güvenliği ve Karayolu Yolcu Taşımacılığı Çalıştayı
"Kırmızı ışık ihlali nedeniyle 5 yılda 140 vatandaş yaşamını yitirdi" Uzmanlaşmanın artması amacıyla trafik bi·ri·m ami·r ve personeli·ni·n zorunlu olmadıkça görev birimleri·ni·n ve branşlarının değiştirilmemesine özen gösteri·leceğini kaydeden Soylu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Mesleki· konulardaki eğitimlerin yanı sıra trafik personeli·mi·ze 'halkla ilişkiler ve ileti·şi·m' konularında da eği·ti·m veri·lecek. 4-17 yaş arası çocuk ve gençleri·n eği·ti·mi·ne yöneli·k 'trafik dedektifleri·' projesiyle 3 milyon 255 bi·n çocuğumuza eğitim verilmiştir. Eylem planımızın 4. bölümü, projelerden oluşmaktadır. İllerde uygulanan örnek mahalli· trafik uygulama ve projeleri· i·le ilgili ortak bi·r havuz oluşturulacaktır. Karayolu trafik güvenliğini sağlama konusunda üniversite ve STK'larla i·ş birliği artırılacaktır. Trafikteki ölümlerin 2015'e göre 2023'te yüzde 50 oranında azaltılmasına yöneli·k hedefi·n sağlanmasına çalışılacaktır. Eylem planımızın son bölümü, yapılması gereken, kamuoyunda ilgili taraflarla tartışılması gereken mevzuat düzenlemeleriyle ilgilidir. Yaya öncelikli trafik, ceza tolerans uygulaması, cep telefonu i·le kural ihlallerini bildirme, özellikle otobüs ve tırlarda güvenli taki·p mesafesini sağlayacak teknik düzenlemeni·n zorunlu hale gelmesi gi·bi· konular üzeri·nde çalışmalar yapılacaktır. Kırmızı ışık ihlallerinde para cezası i·le birlikte, ihlali·n tekrarı hali·nde belgeni·n geçi·ci· süreyle geri· alınması yaptırımı getirilecektir." Son 5 yıl i·çi·nde kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen 17 bi·n 682 kazada toplam 140 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 35 bin 573 kişinin ise yaralandığını ifade eden Soylu, "Bu i·ti·barla kırmızı ışık ihlalleri·ni·n tekrarında, ehli·yeti·n geçi·ci· olarak geri· alınması i·çi·n çalışmalar yapılacaktır.
Barla - 26.07.2017
Karayollarında Durum
Isparta-Eğirdir Ayrım Barla il yolunun 3.
Barla - 15.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 16
Görüntü Dökümü ----------------------- -Cep telefonu kamerası Yangın görüntü Gözküyüzünü kaplayan dumanlar Haber: Razaman ÇELİK - Kasım NARCI - Kamera: KIRIKHAN (Hatay), ================================= Ekonomi Bakanı Zeybekci şehit ve gazi yakınlarıyla yemekte buluştu DENİZLİ'de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün şehit aileleri ve gaziler için düzenlediği yemeğe katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye ekonomisinin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 100 barla test edildiğini ve bu sınavdan başarı ile çıktığını belirterek, Temmuz ayında aylık bazda ihracat artış rekoru kırılacağını söyledi.
Barla - 14.07.2017
Bakan Zeybekci Şehit ve Gazi Yakınlarıyla Yemekte Buluştu
DENİZLİ'de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün şehit aileleri ve gaziler için düzenlediği yemeğe katılan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye ekonomisinin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 100 barla test edildiğini ve bu sınavdan başarı ile çıktığını söyledi.
Barla - 24.03.2017
Isparta Şehir Hastanesi Açılışı
Binali Yıldırım, "Burası aynı zamanda büyük İslam alimi Said Nursi'nin, 8 yıl Barla'da sürgüne gönderildiği yer.
Barla - 22.03.2017
Said Nursi'nin Vefatının 57. Yılı
Barla Platformu Başkanı ve AK Parti Isparta Milletvekili Said Yüce, Said Nursi'nin amacının insanlığın kurtuluşu olduğunu belirterek, "O, insanların en büyük meselesinin 'imanlarının kurtulması' olduğunu söyleyerek, günümüzün en büyük problemi olan anarşi ve terör tehdidine karşı da çözüm...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Barla Haberleri | Barla Haber - Haberler - Sayfa 2 - Barla haberleri, son dakika barla haber ve gelişmeleri burada. 2 Bin Dolar Bozdurana Bir Gece Konaklama Bedava.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 05:09:16. #1.14#
title