BARIŞ SAYLAK HABERLERİ

Barış Saylak haber, Barış Saylak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barış Saylak - 01.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Kadından görüntüler -Kadının kurtarılması -Kadının dans etmesi -Polis ve itfaiye ekiplerinden detaylar Haber: Berktuğ ÖNCÜ - Kamera: İsmail SEYMEN / BURSA, ======================================= Marmaris'te gıdadan zehirlenen 50 kişiden 49'u, taburcu edildi (2) O İŞLETMEYE DAHA ÖNCE CEZA YAZILDIĞI ORTAYA ÇIKTI  İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Marmaris'te 40'ı üniversite öğrencisi, 50 kişinin yemek yediği ve ardından rahatsızlandığı iş yerine, 70 gün önce özel hijyen kurallarına aykırılık nedeniyle 4 bin 544 TL idari yaptırım kararı uygulandığını söyledi.
Barış Saylak - 30.11.2019
Muğla'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle 26 kişi hastaneye kaldırıldı
Muğla Tarım ve Orman Müdür Barış Saylak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, işletmeye yönelik inceleme yaptıklarını ve işletmeden su örneğinin alınması için Halk Sağlığı Müdürlüğüne bildirimde bulunduklarını söyledi.
Barış Saylak - 12.11.2019
Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
KARAOĞLU, CUMHURBAŞKANI DANIŞMANLIĞI'NA ATANDIKarara göre, Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na Şeyda Nur Karaoğlu atandı. Bilgi Edinme Değerlendirme Kurulu üyeliklerine; İbrahim Acarlı (Yargıtay), Ahmet Hüsrev Vural (Danıştay), Prof. Dr. Mahmut Koca (Ceza Hukuku), Prof. Dr. Hasan Nuri Yaşar (İdare Hukuku), Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu (Anayasa Hukuku), Av. Ünsal Toker (Türkiye Barolar Birliği), İsmail Kurul (Devlet Denetleme Kurulu Üyesi), Hayrettin Kurt (Hazine ve Maliye Bakanlığı Başhukuk Müşaviri ve Muhakemat Genel Müdürü) ve Hakan Öztatar (Adalet Bakanlığı) getirildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda açık bulunan iş müfettişliğine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcısı Rahman Gülay atandı.Öte yandan, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı (UNESCO) nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Daimi Temsilcisi Ahmet Altay Cengizer merkeze alındı. Dışişleri Bakanlığı'nda açık bulunan Dış Politika Danışma Kurulu üyeliklerine Mehmet Ferden Çarıkçı ve Aydan Yamancan atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nda Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcılıklarına Engin İlseven ve Mehmet Özdemir, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Ismuk atandı.3 İLİN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDIMilli Eğitim Bakanlığı'nca Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan görevlerinden alındı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nda açık bulunan Yozgat İl Müdürlüğü'ne, Çankırı İl Müdürü Yusuf Möhür getirildi.Tarım ve Orman Bakanlığı'nca Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek ile Rehberlik ve Teftiş Başkanı Süleyman Değerli, görevlerinden alındı.Ayrıca, Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal da görevden alınırken yerine Barış Saylak atandı.
Barış Saylak - 12.11.2019
Bazı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Ayrıca, Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal da görevden alınırken yerine Barış Saylak atandı.
Barış Saylak - 12.11.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Tarım ve Orman Bakanlığı Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Ahmet İpek ile Rehberlik ve Teftiş Başkanı Süleyman Değerli görevden alındı. Öte yandan, Tarım ve Orman Bakanlığı Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal görevden alındı, bu suretle boşalan Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne ise Barış Saylak getirildi.
Barış Saylak - 12.11.2019
Atama kararları Resmi Gazete'de
Ayrıca Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal da görevden alınırken, bu suretle boşalan Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Barış Saylak atandı.
Barış Saylak - 01.04.2019
Muhammet Tokat, Milas'ta Yeniden Başkan Seçildi
Milas Belediye Başkanlığı yarışında, CHP'li Muhammet Tokat 47 bin 278 oyla 3'üncü kez yeniden başkan seçilirken, AK Parti'den Barış Saylak ise 41 bin 538 oy ile yarışı ikinci sırada tamamladı.
Barış Saylak - 13.03.2019
Bakan Ersoy'dan Bodrum Kalesi ve Müzede İnceleme (2)
MİLAS'TA TARİHİ YERLERİ GEZDİBodrum'un ardından Milas'a geçen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, burada Milas Kaymakamı Eren Arslan, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ve partililer tarafından karşılandı.
Barış Saylak - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Muğla'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Barış Saylak - 02.02.2019
Milaslı Çiftçiler Yeniden İsmail Atıcı Dedi
Demokrasi şölenin yaşandığı Milas Ziraat Odası 27. Olağan Genel Kurulu'na; Muğla Milletvekilleri Av. Burak Erbay, Suat Özcan, eski dönem milletvekilleri Fevzi Topuz, Av. Zeki Çakıroğlu, Hasan Kökten, İrfettin Akar, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, MİTSO Başkanı Reşit Özer, Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Esnaf Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Özay Sabancı, S.S. 153 Nolu Tariş Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Kamil Gül ve Kooperatif Müdürü Elin Alpay, Türk Kızılayı Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Artay Yağcı, Milas Zeytincilik Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Figen Çukur, Milas Yörük Türkmen ve Kültür Derneği Başkanı Mevlüt Kiriş, Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut,Milas Kent Konseyi Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Günlük, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, CHP Milas Başkanı İlgin Göktepe, MHP Milas Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Milas Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Sarban, Milas Belediye Meclis Üyeleri ve adayları, oda ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda mahalle muhtarı, çevre ilçelerin ziraat odaları başkanları ve ziraat odasına kayıtlı çok sayıda çiftçi katıldı.
Barış Saylak - 20.01.2019
Dha Yurt Bülteni - 13
AK Parti'nin Muğla'nın ilçelerindeki adayları ise şöyle: Tahir Ateş (Bodrum), Muhammet Karakuş (Dalaman), Muhittin Kayabaş (Fethiye), Mehmet Demir (Kavaklıdere), Kamil Ceylan (Köyceğiz), Serkan Yazıcı (Marmaris),  Gültekin Akça (Menteşe), Barış Saylak (Milas), Yakup Otgöz (Seydikemer), İsmail Akkaya (Ula), Mustafa Toksöz (Yatağan)" AK Parti Datça ve Ortaca ilçelerinde ise Cumhur İttifakı'nın adayları olan Feyzullah Gülada ve Recep Güneş'i destekleyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Barış Saylak Haberleri | Barış Saylak Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Barış Saylak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barış Saylak kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayıp balıkçının cesedi bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 18:38:36. #1.13#

title