BARIŞ MANÇO HABERLERİ

Barış Manço haber, Barış Manço son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barış Manço - 20.11.2019
Adapazarı Belediyesi Çocuk Hakları Sokağı açılışa hazır
Adapazarı Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Şeker Mahallesi'ndeki Barış Manço Parkı'nın yanında bulunan Çocuk Hakları Sokağı'nın resmi açılışının ara tatil sonrasında yapılması planlanıyor.
Barış Manço - 13.11.2019
Yalova'da "2023 Eğitim Vizyonu" toplantısı
TİGEM ile Barış Manço Açıkhava Tiyatrosu arasındaki imara aykırı yapıların yıkılması kararı ile ilgili soruyu yanıtlayan Erol, "İmarla ilgili kaçak yapı, ruhsatsız yapı başladığı anda bununla ilgili birinci derecede görev ve sorumlu olan kimlerse, görevini yapsalar o kaçak ve ruhsatsız yapı hiç yapılmasa böyle bir sorun olmayacak ama ihmaller dizisi böyle bir problemi ortaya çıkarıyor.
Barış Manço - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk, Bandırma'da anıldı
Barış Manço Kültür Merkezi'nde Bandırma Şehit Mehmet Günenç Anadolu Lisesince program düzenlendi.
Barış Manço - 06.11.2019
Sinop'ta afet ve acil durum toplanma merkezleri açıklandı
Sinop Belediyesinden yapılan açıklamada, "Afet ve acil durumlar sonrasında geçici barınma merkezleri hazır olana kadar geçecek süre içerisinde yaşanacak paniği önlemek ve sağlıklı bilgi alışverişini sağlamak amacıyla halkın tehlikeli bölgeden uzaklaşarak güvenli bir şekilde toplanabileceği ve fiziksel tehlikesi bulunmayan toplanma alanları belirlenmiştir. Buna göre bu alanlar; Gazi Caddesi Barış Manço Parkı, Ada Mahallesi, Kuzeykent Mevkii, Karakum Yolu Eski Taş Ocağı Mevkii, Alaaddin Keykubat Camii Avlusu, İskele Meydanı Atatürk Anıtı Önü, DSİ Sosyal Tesisi Parkı, Gelincik Mahallesi Milli Egemenlik Parkı, Dokuzoğlu Şehir Stadyumu, Yeni Mahalle, Atatürk Spor Salonu, Derin Boğaz Ağzı Sokak / Lunapark olmak üzere 10 adet bölge" ifadeleri kullanıldı.
Barış Manço - 26.10.2019
İBB'den belediye çalışanlarına deprem eğitim
İBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğünün organizasyonu, Afet Koordinasyon Merkezinin (AKOM)) desteğiyle verilen eğitimlerin ilk ikisi, pilot bölge olarak seçilen Avcılar ve Silivri'de yapıldı. Bu ilçelerdeki belediye çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirilen eğitimlere, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlükleri de katkı sundu. Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli'nin de katıldığı ilk eğitim, 18 Ekim'de sismoloji uzmanı Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerif Barış'ın sunumuyla Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Barış Manço Haberleri | Barış Manço Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Barış Manço haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barış Manço kimdir, hayatı ve biyografisi. Engelliler, Madame Tussauds İstanbul'u ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 20:23:40. #1.16#

title