Barış Arduç, Sette Geceyi Elçin Sangu'nun Odasında Geçirdi

Barış Arduç, Sette Geceyi Elçin Sangu'nun Odasında Geçirdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Çekimleri devam eden 'Yanımda Kal' filminin kampında telefonda sevgilisiyle kavga eden güzel oyuncu Elçin Sangu'nun Barış Arduç'u odasına aldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

'Kiralık Aşk' dizisiyle büyük bir hayran kitlesi edinen Elçin Sangu-Barış Arduç ikilisi, sinema filmi 'Yanımda Kal'ın çekimleri için Heybeliada'ya kamp kurdu. Sette yayılan bir dedikodu, iki ünlü ismi zor durumda bıraktı.

UZUN UĞRAŞLARA RAĞMEN KAPIYI AÇMADI

Sözcü gazetesindeki iddiaya göre, telefonda sevgilisi Yunus Özdiken ile kavga eden Elçin Sangu, ağlayarak odasına gitmiş ve gece boyunca kimseyle görüşmemiş. Ertesi sabah set çalışanları Sangu'nun karşı odasında kalan Barış Arduç'un kapısını çalmış ancak uzun uğraşlara rağmen Arduç kapıyı açmamış.


GECE BOYUNCA SOHBET

Gürültüler sonrasında Elçin Sangu'nun kapısı açılmış ve Barış Arduç, Sangu'nun odasından çıkmış. Set çalışanlarını karşısında görünce panikleyen Sangu, "Yunus ile kavga ettik, Barış'la da odamda dertleştik" açıklamasını yapmış.


GUPSE ÖZAY DUYMASIN

Bu dedikodu Gupse Özay'la uzun süredir aşk yaşayan Barış Arduç'un da başını ağrıtacağa benziyor.Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title