Barış Akarsu'nun Ölümü

Barış Akarsu'nun Ölümü

Geçirdiği Trafik Kazası Sonrası Özel Bodrum Hastanesi Yoğun Bakım Servisinde Tedavi Altına Alınan Barış Akarsu'nun Hayatını Kaybetmesi Üzerine Memleketi Amasra'da Hüzün Hakim Oldu. Amasralılar Sahilde Yaktıkları Ateşin Etrafında Toplanarak, Akarsu'nun Şarkılarını Söyledi.

Barış Akarsu'nun Ölümü

Geçirdiği trafik kazası sonrası Özel Bodrum Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan Barış Akarsu'nun hayatını kaybetmesi üzerine memleketi Amasra'da hüzün hakim oldu. Amasralılar sahilde yaktıkları ateşin etrafında toplanarak, Akarsu'nun şarkılarını söyledi.

Bartın'ın Amasra ilçesinde Barış'ın ölüm haberini alan sevenleri sahile akın etti. Amasralılar ve Amasra'ya tatil için gelenler ünlü şarkıcının ölümünü üzüntüyle karşıladı. Amasra sahilinde yakılan ateş etrafında toplanan kalabalakı, gitar eşliğinde Barış'ın şarkılarını söyleyerek, gözyaşlarına boğuldu.

Barış'ı çok sevdiklerini belirten Amasralılar, üzüntülerini sabaha kadar sahilde ateşin etrafında Barış'ın şarkılarını söyleyerek dile getireceklerini belirtti. Barış'ın posterleri sahil kenarındaki panolara asıldı. Amasra'ya tatil için gelen bir çok yerli turist de gözyaşlarına hakim olamadı.

(MAO-KK-KK-Y)