Bardak Altlığı Yapımı ve Kupa Tasarlama

Bardak Altlığı Yapımı ve Kupa Tasarlama

Ankaralı kahve ve çikolataseverleri bir araya getirmeyi amaçlayan Ankara Kahve ve Çikolata Festivali, 18-21 Mayıs tarihleri arasında Congresium Ankara'da.

Bardak Altlığı Yapımı ve Kupa Tasarlama

Ankaralı kahve ve çikolataseverleri bir araya getirmeyi amaçlayan Ankara Kahve ve Çikolata Festivali, 18-21 Mayıs tarihleri arasında Congresium Ankara'da...

"Belçim Sarıeyyüboğlu ile DIY Workshop'ta keyifli dakikalar geçirmeye hazır mısınız? Birbirinden farklı,kahve temalı tam 6 adet do it yourself / kendin yap projesi ellerinizde hayat bulmayı bekliyor. 

Kahve ve çikolata eşliğinde, kendi ellerinizle yapabileceğiniz, yaparken çok keyif alacağınız diy / kendin yap atölyesiyle Ankara Kahve & Çikolata Festivali'nde buluşuyoruz.

Seçmiş olduğunuz projeyi adım adım tamamlayacak,günün sonunda evinize/ofisinize götürebileceğiniz ve kullanabileceğiniz objelere sahip olacaksınız. 

Etkinliğe ilişkin tüm malzemeler bizden,gelip kahveniz ve çikolatanız eşliğinde keyifli bir zaman dilimi geçirmek sizden!"

**Etkinlikler 15 kişi ile sınırlıdır.

**Bu bilet ile hem atölyeye hem de festival alanına giriş yapabiliyorsunuz.

**Atölyeler 18 yaş ve üzeri içindir.

"Kahvenizi yudumlarken ve bir yandan nefis çikolataların tadına bakarken birbirinden farklı malzemelerin ellerinizde hayat bulmasına ne dersiniz? Mini kütük dilimlerinin üzerine çeşitli baskılar yaparak bardak altlıklarımızı kişiye özel hale getiriyoruz. Ardından kupalarımızı tasarlıyoruz.

İster kara tahta boyası üzerine metalik boyalarla sevdiğiniz bir yazıyı yazın, isterseniz farklı tekniklerle bardaklarınıza soyut desenler yapın. Bu bardaklar sadece size özel olacak. Sorusu olan varsa atölyede görüşmek üzere."

Detaylar :

İl : Ankara

İlce : Çankaya

Mekan : Congresium Ankara (ATO)

Mekan Adresi : Söğütözü Cad. No: 1/A

Başlangıç Saati : 19.05.2017 13: 00: 00

Bitiş Saati : 19.05.2017 15: 00: 00

Kategori : Bardak Altlığı Yapımı ve Kupa Tasarlama

Tür : Sergi

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io