Banu Bu Kez Sevindi

Banu Bu Kez Sevindi

Yılbaşı Geccesi Sahneye Çıkan 'Afrodit' Lakaplı Banu Alkan, Bir Hayranının Kendisine 'Banu Taşdemir' Diye Seslenmesine Sevindi.

Banu Bu Kez Sevindi

YILBAŞI GECCESİ SAHNEYE ÇIKAN 'AFRODİT' LAKAPLI BANU ALKAN, BİR HAYRANININ KENDİSİNE 'BANU TAŞDEMİR' DİYE SESLENMESİNE SEVİNDİ.

Alanya'nın Kargıcak Beldesi'ndeki Klas Otel'de yılbaşı geccesi sahneye çıkan Banu Alkan bir ara, 'Nerede benim bebeğim, kızım benim' diye etrafına bakınmaya başlayınca herkes şaşırdı.

Alkan, kendisini izlemeye gelen Kemer'de turizmcilik yapan dostları Tuğba-Hüseyin Demirhan çiftinin kızı 3 yaşındaki Lara'yı sahneye çıkardı. Sahnede olduğu sürece gözü, bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Murat Taşdemir'i arayan Alkan, 'Yine kavga ettiğiniz için mi gelmedi' diye soran gazetecilere 'Murat hasta ama bu gecce yanımda olması gerekiyor. O gelsin bak ben ona yapacağımı bilirim. Artık öyle bir şansı yok' dedi.

Bir hayranının 'Banu Taşdemir' diye seslendiği Alkan, bunun çok hoşuna gittiğini belirtti. Konserine ara verdiğinde Murat Taşdemir'i beklemek için üzerinde gecce kıyafetiyle otelin kapısına çıkan Alkan, çok üşüyünce içeri girdi.

Kaynak: Gecce