Haberler » Spor » Bank Asya'nın Kralı Maçtan Önce 'Allah'ım Bana Güç Ver' Diye Dua Ediyor - Spor

Bank Asya'nın Kralı Maçtan Önce 'Allah'ım Bana Güç Ver' Diye Dua Ediyor

Bank Asya'nın Gol Kralı Bruno, Her Maçtan Önce 'Allah'ım Bana Güç Ver' Diyerek Dua Ettiğini Söyledi.

Bank Asya'nın Kralı Maçtan Önce 'Allah'ım Bana Güç Ver' Diye Dua Ediyor

Bank Asya'nın gol kralı Bruno, her maçtan önce 'Allah'ım bana güç ver' diyerek dua ettiğini söyledi.


Forma giydiği hemen her maçta kalecileri avlayarak filleri havalandıran Bruno, şu ana kadar attığı 16 golle bir zamanların gol krallarının da forma giydiği ligde krallık koltuğunda oturuyor.


Henüz 20 yaşında olmasına rağmen güçlü fiziği, hava toplarına olan hakimiyeti, tek hareketle rakip defansı oyundan düşürerek yanındaki arkadaşlarını gol pozisyonuna sokması ve inanılmaz sert vuruşları ile dikkatleri üzerine çeken Bruno, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Sivasspor gibi şampiyonluk kovalayan takımların yarı sıra ligi tutunmak isteyen ekiplerin de listesinde bulunuyor.


Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in ilgisini resmen açıkladığı Bruno ise her maçtan önce ve her golden sonra yaptığı duasıyla dikkat çekiyor. Her maçın başlama vuruşundan önce ellerini gökyüzüne kaldıran Bruno, her golden sonra da sevincini yine ellerini gökyüzüne açarak gösteriyor.


Bruno her maçtan önce kendisine güç vermesi için Allah'a dua ettiğini her golden sonra da şükrettiğini söyledi. Bruno, "Her maçtan önce 'Allah'ım bana güç ver' diyerek dua ediyorum." dedi.


Katolik olan Bruno, kendisine Ronaldo, Kaka ve Adriano'yu örnek aldığını, bunlardan en fazla Ronaldo'yu beğendiğini ifade ediyor. Türkiye'ye alışmakta zorluk çekmediğini ilk geldiği günlerden itibaren Galatasaray ve Fenerbahçe'yi takip ettiğini oyun sistemlerini anlamaya çalıştığını aktaran Bruno, daha fazla Brezilyalı olduğu için Fenerbahçe'yi daha çok izlediğini aktardı.


Mor-Beyazlı ekipte takım arkadaşı Müslüm Yelken ise Bruno'nun çok iyi futbolcu olmasının yanı sıra çok iyi bir insan olduğunu, başarılarına rağmen havalara girmeyerek kimseyi küçük görmeye başlamadığını dile getirdi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Manşet

Haberler