Bank Asya 1. Ligi

Yeni Sezonda Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Edecek Kardemir Karabükspor'un Teknik Direktörü Turgut Uçar, Kente Geldi. 1 Yıllık Sözleşme İmzalayan Uçar, Takımın Antrenman Sahasını Gezdi.

Bank Asya 1. Ligi

Yeni sezonda Bank Asya 1. Lig'de mücadele edecek Kardemir Karabükspor'un Teknik Direktörü Turgut Uçar, kente geldi. 1 yıllık sözleşme imzalayan Uçar, takımın antrenman sahasını gezdi.

Çiçeği burnundaki Uçar, 1 yıllık mukavelenin ardından genel menajer Seyit İçgül ile birlikte Karabük'e gelerek Yaşar Kaptan Çebi antrenman sahasında inceleme yaptı. İHA muhabirine açıklama yapan Uçar, en son Bank Asya 1. Lig takımlarından Karşıyakaspor'u çalıştırdığını söyledi. Hedefe giden bir takım kuracaklarını kaydeden Uçar, "Karabükspor Türk futbolu için çok önemli bir takım. Düzeneği, yönetimi, yapısı ve camiası ile iyi bir takım. İnşallah büyük hedefler için buradayız. Öncelikle iyi bir futbol takımı kurarak, bütün camianın taraftarın beğeneceği bir kadro oluşturup, daha sonra hedefe giden bir takım oluşturacağız" dedi.

Futbolcu transferi konusunda vakit kaybetmeden çalışmalara başladıklarını ifade eden Uçar, Karabükspor'u layık olduğu yerlere taşıyacaklarını söyledi.

(YE-SD-AC-NÇ-S)

Kaynak: İHA