Bank Asya 1. Lig'de 30. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 30. hafta maçları bugün oynanan Sakaryaspor - Antalyaspor maçıyla tamamlandı. Zirveyi yakından ilgilendiren haftanın en önemli maçında Antalyaspor, deplasmanda Sakaryaspor'u Cenk'in attığı tek golle yenerek liderliğe yükseldi.

Bank Asya 1. Lig'de 30. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 30. hafta maçları bugün oynanan Sakaryaspor - Antalyaspor maçıyla tamamlandı. Zirveyi yakından ilgilendiren haftanın en önemli maçında Antalyaspor, deplasmanda Sakaryaspor'u Cenk'in attığı tek golle yenerek liderliğe yükseldi.

Ligin 30. haftasında alınan sonuçlar ve puan durumu ile 31. haftanın programı şöyle:

TOPLU SONUÇLAR

Malatyaspor - Kocaelispor: 4 - 0

Giresunspor - İstanbulspor: 3 - 2

Elazığspor - Boluspor: 1 - 2

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka: 2 - 1

Eskişehirspor - Kayseri Erciyesspor: 2 - 0

Altay - Diyarbakırspor: 2 - 2

Kartalspor - Samsunspor: 3 - 3

Mardinspor - Orduspor: 0 - 1

Sakaryaspor - Antalyaspor: 0 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Antalyaspor 30 14 14 2 54 31 56

2. Sakaryaspor 30 15 10 5 50 27 55

3. Eskişehirspor 30 15 8 7 47 29 53

4. Kocaelispor 30 15 7 8 53 36 52

5. Orduspor 30 12 12 6 33 34 48

6. Kayseri Erciyesspor 30 12 10 7 48 37 46

7. Diyarbakırspor 30 12 9 9 41 33 45

8. Boluspor 30 10 13 7 42 43 43

9. Karşıyaka 30 10 12 8 36 32 42

10. Malatyaspor 30 11 5 14 39 39 38

11. Kartalspor 30 9 11 10 44 47 38

12. Samsunspor 30 10 8 12 42 48 38

13. Altay 30 10 8 12 36 44 38

14. Gaziantep B.Bld 30 9 10 11 50 45 37

15. Giresunspor 30 8 12 10 36 39 36

16. Elazığspor 30 6 8 16 35 52 26

17. İstanbulspor 30 5 7 18 22 50 22

18. Mardinspor 30 3 4 23 21 62 13

- 31. HAFTANIN PROGRAMI -

19 Nisan Cumartesi:

14.00 Samsunspor - Giresunspor (Samsun 19 Mayıs)

14.00 İstanbulspor - Altay (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Karşıyaka - Mardinspor (Alsancak)

14.00 Boluspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)

20 Nisan Pazar:

14.00 Diyarbakırspor - Sakaryaspor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 Orduspor - Malatyaspor (19 Eylül)

14.00 Kayseri Erciyesspor - Kartalspor (Kayseri Atatürk)

14.00 Elazığspor - Antalyaspor (Elazığ Atatürk)

21 Nisan Pazartesi:

19.00 Kocaelispor - Eskişehirspor (İsmetpaşa)