Bank Asya 1. Lig'de 26. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 26. hafta maçları, bu gece oynanan Eskişehirspor - Sakaryaspor maçı ile tamamlandı. Eskişehir'deki mücadelede Sakaryaspor 32. dakikada attığı gol ile öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü koruyamayarak sahadan 1 puanla ayrılmak zorunda kaldı.

Bank Asya 1. Lig'de 26. haftanın görünümü

Bank Asya 1. Lig'de 26. hafta maçları, bu gece oynanan Eskişehirspor - Sakaryaspor maçı ile tamamlandı. Eskişehir'deki mücadelede Sakaryaspor 32. dakikada attığı gol ile öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü koruyamayarak sahadan 1 puanla ayrılmak zorunda kaldı.

Ligin 26. haftasında alınan sonuçlar ve puan durumu ile 27. haftanın programı şöyle:

TOPLU SONUÇLAR

Elazığspor - Kayseri Erciyesspor: 1 - 1

Mardinspor - İstanbulspor: 0 - 3

Kartalspor - Altay: 1 - 1

Giresunspor - Antalyaspor: 0 - 0

Boluspor - Kocaelispor: 1 - 1

Karşıyaka - Orduspor: 1 - 1

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi - Samsunspor: 1 - 2

Malatyaspor - Diyarbakırspor: 3 - 1

Eskişehirspor - Sakaryaspor: 1 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Sakaryaspor 26 13 9 4 45 24 48

2. Antalyaspor 26 12 12 2 47 28 48

3. Eskişehirspor 26 14 6 6 44 27 48

4. Kocaelispor 26 13 6 7 46 29 45

5. Kayseri Erciyesspor 26 10 10 6 43 31 40

6. Karşıyaka 26 10 10 6 32 26 40

7. Orduspor 26 10 10 6 31 34 40

8. Diyarbakırspor 26 10 8 8 34 28 38

9. Kartalspor 26 9 10 7 38 36 37

10. Boluspor 26 8 12 6 37 37 36

11. Altay 26 10 5 11 32 39 35

12. Malatyaspor 26 9 5 12 31 34 32

13. Gaziantep B.Bld 26 7 9 10 44 41 30

14. Samsunspor 26 8 6 12 35 44 30

15. Giresunspor 26 6 10 10 28 33 28

16. Elazığspor 26 6 6 14 33 47 24

17. İstanbulspor 26 4 6 16 17 43 18

18. Mardinspor 26 3 4 19 20 55 13

- 27. HAFTANIN PROGRAMI -

22 Mart Cumartesi:

13.00 Sakaryaspor - Kartalspor (Adapazarı Atatürk)

23 Mart Pazar:

13.00 Diyarbakırspor - Eskişehirspor (Diyarbakır Atatürk)

13.00 Kayseri Erciyesspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Atatürk)

13.00 Samsunspor - Mardinspor (Samsun 19 Mayıs)

13.00 Elazığspor - Kocaelispor (Elazığ Atatürk)

13.00 Orduspor - Boluspor (19 Eylül)

13.00 Altay - Giresunspor (İzmir Atatürk)

13.00 İstanbulspor - Malatyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

24 Mart Pazartesi:

19.00 Antalyaspor - Karşıyaka (Antalya Atatürk)