Bank Asya 1. Lig

Malatyaspor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Kocaelispor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Bank Asya 1. Lig

Malatyaspor, hafta sonu kendi sahasında Kocaelispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Pınarbaşı Tesisleri'nde antrenör Sinan Alkış yönetiminde yapılan antrenmanda sakatlığı bulunan Serkan Dökme, Mahmut Acar ve Zafer Demiray takımdan ayrı çalıştı. Teknik Direktör Fahrettin Ömeroviç'in annesinin vefatı nedeniyle ülkesi Bosna Hersek'te olmasından dolayı katılmadığı antrenmanda Sarı-kırmızılı futbolcular, düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Antrenmanı Kulüp Başkanı İlhan Kavuk da izledi. Kulüp Başkanı İlhan Kavuk, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, takımın içinde bulunduğu duruma üzüldüklerini belirterek, "Malatyaspor, birçok badirelerden geçti. Ligde iyi bir durumda değiliz, istenilen puanları toplayamadık. Kocaelispor'u mağlup ederek tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyoruz. Saha ve seyirci avantajımızı kullanıp sahadan 3 puanla ayrılarak rahatlamak istiyoruz" diye konuştu.

Sarı-kırmızılı futbolcu Selim Akbulut ise, Kocaelispor maçında 3 puan alarak rahatlamak istediklerini söyleyerek, Sarı-kırmızılı taraftarlardan Cumartesi günü stadı doldurup, kendilerini 90 dakika boyunca desteklemelerini istedi.

Sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kaldıktan sonra dün Malatya'ya dönerek takımla birlikte antrenmanlara katılan Sarı-kırmızılı futbolcu Mahmut Acar ise, iki hafta daha forma giymesinin zor olduğunu belirtti.

Bu arada Malatyaspor-Kocaelispor maçı biletlerinin Açık A, Açık B ve Misafir tribünü 1 YTL, maraton tribünü 3 YTL, Kapalı A, Kapalı B ve VIP Ön tribünü 5 YTL, VIP tribünü ise 10 YTL'den satışa sunuldu.

(NA-İY-NÇ-S)

Kaynak: İHA